IN4S

IN4S portal

Delije i Gate 7 obilježile sjećanje na tragično stradalog druga (FOTO)

1 min read
Na forumu Delija, na stranici ZAUVEK sa nama, osvanuo je jedan post sa porukom: Danas je 5 godina od tragične pogibije Jagode ... ŽIVIŠ.

Marko Ivković Jagoda Foto: Fejsbuk

Na petogodišnjicu od pogibije u Istanbulu navijača Crvene zvezde sjetili su se i navijači Olimpijakosa

Barjaci sa likom Marka Ivkovića i sa jagodom pet godina već vijore se sjevernom tribinom navijača Crvene zvezde, kako na fudbalskim tako i na košarkaškim utakmicama. Mladić, poznat među Delijama kao Jagoda, tragično je izgubio život, na današnji dan 2014. godine kada ga je nožem u srce ubo navijač Galatasaraja pred košarkašku utakmicu u Istanbulu.

U srijedu na meču Crvena zvezda – Mačva nekoliko stotina navijači na sjevernoj tribini stadiona “Rajko Mitić” uobičajno su bodrili svoj tim u osmini finala Kupa Srbije. Bez posebno spremljene koreografije, prenose Novosti.

Ivkovića su se u četvrtak sjetili navijači Olimpijakosa. Na zvaničnoj stranici   Gate 7gde mu je ukazana slava – iznad fotografije sa crveno-bijelim zvezdinim šalom, upaljenim svijećama i Markovom slikom piše: 21/11/214

Na Instagram profilu Delija postavljena je čitulja posvećena Marku, a ispod nje tekst: Brat naš zauvek sa nama.

Na forumu Delija, na stranici ZAUVEK sa nama, osvanuo je jedan post sa porukom: Danas je 5 godina od tragične pogibije Jagode … ŽIVIŠ

Podjelite tekst putem:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *