IN4S

IN4S portal

SNP – Izbor je naš: Srpski narod je na udaru

1 min read
Srpski narod je na udaru zbog svog identiteta, prije svega, pravoslavnog, što predstavlja neraskidivu kopču sa pravoslavnim ruskim narodom, nalazi se u saopštenju Političkog savjeta SNP – Izbor je naš.

zastava Rusije

Srpski narod je na udaru zbog svog identiteta, prije svega, pravoslavnog, što predstavlja neraskidivu kopču sa pravoslavnim ruskim narodom, nalazi se u saopštenju Političkog savjeta SNP – Izbor je naš.

Ostatak saopštenja prenosimo u cjelini

Na izborima u srpskom narodu pobjeđuje Putin, odnosno one političke stranke koje njeguju bratske odnose sa Rusijom. I to je neobjašnjivo i nerješivo za onaj zapad koji hoće da nametne nepravednu globalizaciju, jer taj odnos je posljedica iskrene ljubavi prema Rusiji i ruskom narodu. Zato nas Zapad doživljava kao balkanske Ruse.

Svjetski centar moći, očigledno, je krenuo u opkoljavanje Rusije i pripreme da je uvuče u rat. Oni ne napadaju Rusiju samo zbog njenih prirodnih resursa, već i zbog pravoslavlja, zahvaljujući kojem Rusija može da stane na čelo one strane koja će zaustaviti ostvarivanje nepravednih ciljeva tog centra moći. Taj centar kontroliše SAD, Englesku, NATO, veći dio Vatikana, lažno se predstavlja, a u suštini je antireligiozan. Ima želju da sruši sve oblike identiteta, države i na kraju da uništi i prirodu čovjeka (anestezira dušu), da zagospodari svijetom i da dođe do najvažnijeg cilja, stvori svog (bez duše) čovjeka. Bila bi to najveća imitacija od najvećeg imitatora.

Oni neće sami da direktno i otvoreno uđu u rat protiv Rusije i zbog njenog ogromnog nuklearnog i svakog drugog vojnog potencijala. Zato je pokušavaju izolovati, predstavljajući je kao zlo, a Putina kao onog koji hoće da obnovi Sovjetski savez, kako bi i sve države Jugoistočne Evrope osjetile opasnost. Hoće da prave okolnosti koje bi obezbijedile ogromnu živu silu, koja bi u širokom frontu napala Rusiju. Da gore navedeno ne potpada pod teoriju zavjere već realna mogućnost, potvrđuju i izjave  koje je dala Medlin Olbrajt, koja je rekla: „Otkud Rusiji pravo da raspolaže ogromnim prirodnim resursima, a koji se nalaze na njenoj teritoriji“ i Hilari Klinton, koja kaže da SAD neće dozvoliti Putinu da obnovi Sovjetski savez. To je lukavo smišljena izjava kako bi se zastrašile države bivšeg Sovjetskog saveza. Takav scenario podrazumijeva nepostojanje ruskih saveznika, bez obzira koliko bili mali. Neke države Jugoistočne Evrope bi mogle reći da neće da ulaze u takav scenario dok iza leđa imaju Srbiju (balkanske Ruse) koja nije pod kontrolom, i u NATO-u.

Zato se srpski narod razbijao i razbijaće se spoljašnjim i unutrašnjim silama. Za srpski narod manja je opasnost otvoren i direktan napad spoljašnjeg neprijatelja od podsticanja  unutrašnjih sukoba. Najveća opasnost je zloupotreba jake srpske individualnosti, bez duhovne osnove, koja preko gordosti – inata, može dovesti do ostvarivanja megalomanskih ličnih interesa na štetu društva, pa čak i do stvaranja vještačkih identiteta i sakaćenja srpskog nacionalnog bića.

Nije slučajan pritisak na Beograd koji dolazi i iz Rumunije, čiji narod nikad do sad nije bio neprijateljski prema srpskom.

Dugo se radilo i radi na promjeni mentaliteta i svijesti srpskog naroda, tako da je došlo do ozbiljnih podjela unutar srpskog naroda (prije svega srpske elite, lažne i prave) po pitanju odnosa prema Kosovu i Metohiji, Republici Srpskoj, a kasnije, najvjerovatnije i Vojvodini, Raškoj oblasti.

Srpski neprijatelji će pokušati Srbiji i narodu, Republiku Srpsku prikazati  kao teret, koja ekonomski iscrpljuje Srbiju. Spominjaće privatizaciju Telekoma u RS, koji je navodno duplo preplaćen od strane Vlade Srbije, privatizaciju firmi u Srbiji od strane ljudi iz Srpske koji su uništili te firme i ostavili ljude bez posla, poput Kongrapa. Pokušaće napasti i predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika.

Sve će učiniti kako bi srpski narod, a pogotovo vlast u Beogradu i srpska elita digli ruke od Kosova i Metohije, Republike Srpske, a kasnije redom.

Takva Srbija ne bi bila nikakav problem za strateški napad na Rusiju. Međutim, istorija nam kaže da se često ne završava onako kako i najaveći svjetski stratezi i sile planiraju. U tom smislu, biće važno pratiti dalju destabilizaciju Evrope. Kako će Njemačka gledati na neke sadašnje teritorije Poljske, a ova na ukrajinske i tako dalje.

Dobro bi bilo da ima što više Srba, pojedinaca po Balkanu, Evropi i svijetu koji će iz ljubavi prema svom narodu govoriti  o istini i slobodi, koji će otvoriti srpsko nacionalno pitanje i reći: „Da, Srba ima u Makedoniji, Crnoj Gori, Albaniji, Rumuniji, Hrvatskoj, i mi moramo brinuti o njima“. A najbolje ćemo brinuti ako srpski narod ima svoju državu koju će voljeti, a ta država znati zaštititi interes srpskog naroda i svakog pojedinca u njoj.  Srpski narod, taj istorijski važan cilj ne može ostvariti sam i prirodno je da u ostvarivanju tog najvažnijeg cilja pozove bratsku i golemu Rusiju.

 

 

 

 

Podjelite tekst putem:

4 thoughts on “SNP – Izbor je naš: Srpski narod je na udaru

  1. Još je Đurađ Branković nagovaran od Ivana Kapistrana,u Iloku su mu kosti…kao svetac rkc..da pređe na rkc,a on je rekao da ga u starosti nije pamet napustila,da ga smatraju ludim…i izmisliše da su Brankovići izdajnici na Kosovu.Oni koji su jedini ostali bez pokatoličenih i poturica a Crnojevići,Kosače i svi drugi su sve to bili…kao i Cgci sada,svih vjera,boja,ideologija… Sve se svodi oko toga iz ugla pape i zapada,za papu da se pokatoličimo,pa oni nas nazivaše nesjedinjeni,dakle još nesjedeinjeni sa njima,zlom…a i previše smo kroz istoriju propatili jer smo Svetosavci i prorusi da bi sada bili izdajnici kao neki Cgci,najsvježiji talas otpadništva nakon poturica,ustaša,komunjara,sektaša… Milutin i Dušan su još bili u papinim planovima pa pošto ga nisu poslušali posti papa Turke na nas..po riječima Mihovila Pavlinovića,da je na papi krivica…Šta je tu je i gdje smo tu smo,ali srbstva,pravoslavlja i Rusije se ne odričemo! Pa bjesnite demoni i narednih 2-3000 godina!

  2. Ovo je najbljutavije, najneiskrenije, najljigavije saopštenje koje može da se da na ovu temu. Ovo može damo SNP koji je iznjedrio A. Bečića. Pi!!!

  3. Zapad je u problemima do guse,kad jedna Njemacka koja ekonomski dobro stoji nemoze evo tri mjesec da stvori npovu vladu,sto za druge.sitem 100% MEDISKE KONTROLE SE SVAKI DAN URUSAVA,tako samo jedna naizgled banalna stvar fudba, ide toliko daleko da ucjenjuju slobodne sportske savjetnike,i to tako da govre protiv Rusije.Tako je bilo kod ARD televizije koja je raskinula ugovr sa nekadasnjim fudbalerom Bajerna Memetom Solom, jer su ga uslovili da na Federalnom kupu 2016 mora napadati naravno strucno Rusiju,on se narfavno barnio: ja sam sportista ,a sport povezuje ljude ,i necu da napadam nikoga.tako je u Njemackoj,koja se hvali velikom demokratijom i integracionom politko,i Sol je dobio otkaz,sada je preuzeo tu ulogu jedan koji se prvi od fudbalera u Njemackoj izjasnio kao peder.
    Evropa je u velikim problemima,Poljska koj vazi trenutno za najveceg protivnika Rusije se prijed dva dana suprotavila u Briselu ,radio se o migrantima za koje Poljaci nece da cuju,posto im se pocelo prijetiti i oduzimanje odlucivanj i pravo glasa Polajci su naputili sali,medjutim ostao je jedan ili dvoica da im kazu sta misle o politici Brisela,izmedju ostalog su im i ovo rekli: mi smo nezavisna zemlja i tako ce ostati,a da vi u ime nase odlucujete necete,jer to smo imali u doba SSSR.Ako prijed toga dodamo Madajrsku Cesku Slovacku pa i Hrvatsku donekle,tesko da se u Eu ista moze odluciti vise jednoglasno.Francuska je u parkticnom haosu ,Italija vec duze ne moze sama da rijesi problem migranata,Grcka tako i tako bankrot, o Rumuniji i Bugraskoj da ne govorimo,cak je i Austrija protiv ovakve politike,koja je to nit sto Eu jos drzi zajedno?
    Mozda zaplasivanje svojih gradjan Stanjinom, jer zaplasivanjem Putinom je propalo,pokusava se Trampom,medjutim vec se naziru i tu pukotine i strah,jer boravak u kini i Dalekom istoku su neke stvari otovrile oci mnogima,rat za sada nema ,a po svoj prilici nece ga ni bit.Inace Tramp je porijeklom Njemac ,ali je do sada jedan od rijetkih koji je toliko reko negativnog o Njemackoj,jer njemci su unitili automobilsku industriju Amerike detroit,kasda sam bio tamo sredinom i krajem osamdesetih bila je to najrazvijenija regija svijeta,danas ,jad i bijeda,po onome sto se da vidjeti na Tv,naravno ukoliko jetacno?
    Tesla auto rusi Zapadu snove o nadmoci njihove tehnologije,danas pa za desetak godina najvise ptnaest bice isto sto i sa kompjuterima,svako ce praviti svoj auto po sopstevnoj zelji,baterije od Duracel,enterijer po sopstvenoj zelji ili koza skupa krzna ili obicni sicevi ,koliko ko ima novca kocion sitem Ferari ili FIAt,u tome je problem.Za izradu jednog automobila sada u Njemackoj u prosjeku rade 8 radnika ,a za auto na baterije 1,5.Sta i kao nadokanaditi novac od goriva u stvari porez,gdje zaposliti ljude.danas je WV javio da investira u narednom periodu 20 milijardi u elktricno auto,medjutim zasto bih ja vozio WV elektricno auto kad je ono skoro 80 %isto ili ce biti ,mijenjau se tehnologije ,dolaze novi materijali trziste je problem Zapadu jer Kina Indija i Rusija mogu kad god hoce da Zapad ekonomski uniste,ako ovako nastave kao do sada, bice sami uniste od prepotentosti i uobraznosti.
    A sto se Kosva i metohije tice ,brzo ce Siptari moliti da budu u sastav Srbije,ko normalan hoce da sjedne sa Tcijem i Haradinajem,jedino vi nasi bilmezi,slomise velike medjunarodne putev i politicke dogovre,sjede u kncelarija i cekaju da im Mekjn javi nesto,ali i On ce brzo u penziju,koga ce tada palcati i od kojeg novca ,da se o Njima prica,ta igra je zavrsena!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *