Плеј Визардса је за 38 минута на паркету постигао 32 поена уз осам ухваћених лопти и четири асистенције, био му је ово 17. везани меч од старта сезоне са 25 и више кошева.
Фото: Profimedia
Кошаркаши Вашингтона победили су као гости екипу Мајамија са 103:100 у мечу који је обележио Бредли Бил, пише Б92.
Плеј Визардса је за 38 минута на паркету постигао 32 поена уз осам ухваћених лопти и четири асистенције, био му је ово 17. везани меч од старта сезоне са 25 и више кошева.
Тиме је срушио рекорд славног Мајкла Џордана из сезоне 1988/89. Дакле стар скоро 32 године.
У тиму Вашингтона Дани Авдија је постигао 13 поена уз четири скока, док су по 11 поена постигли Давис Бертанс и Риу Хачимура.
У тиму Мајамија Тајлер Хиро је постигао 20 поена, Џими Батлер 19 уз осам скокова и девет асистенција , док је Бам Адебајо имао дабл-дабл учинак од 17 поена и 11 ухваћених лопти.
ЛА Клиперси су после пораза од Бруклина (124:120) савладали екипу Кливленда, 121:99.
Пол Џорџ је био ефикасан са 36 поена, четири скока и шест асистенција, док је Каваи Ленард постигао 24 поена.
Колин Секстон са 27 и Даријус Гарланд са 23 били су најефикаснији у тиму Кавалирса.
Џоел Ембид је имао још једну одличну партију у дресу Филаделфије која је као гост победила Шарлот са 118:111.
Постигао је 34 поена уз 11 скокова и по две асистенције и украдене лопте, док је 26 поена уписао Тобајас Херис.
Гордон Хејворд и Ламело Бол су постигли по 22 поена код Хорнетса, док је Девонте Грем имао учинак од 18 поена.
Ефикасан је био и Милвоки који је победио Индијану са 130:110.
Јанис Адетокумбо је имао трипл-дабл од 21 поена, 14 скокова и десет асистенција. Брин Форбс је убацио 20, а Боби Портис 18 поена.
<
Код Пејсерса, Домантас Сабонис је имао одлично вече са 33 поена и 12 скокова.
Њујорк хје после два пораза славио као гост против Чикаго Булса, 107:103.
Никси су се коцкали, у последњу четвртину ушли су са +18, али је на крају било доста тесно.
Џулијус Рендал је постигао 27 поена у победничкој екипи, док је код Булса најбољи био Зак Лавин са 24 поена.