ИН4С

ИН4С портал

Баровић више није на челу Морског добра

Влада Црне Горе је на данашњој сједници разријешила дужности директора Јавног предузећа за управљање морским добром Црне Горе Рајка Баровића који је претходно поднио оставку.

morsko dobro

Подсјетимо, Влада је на претходној сједници одлучила да се преко Комисије за кадровска и административна питања сугерише представницима Владе у Јавном предузећу „Морско добро“ покретање питања останка на дужности директора Рајка Баровића, с обзиром на, како су навели, чињеницу да се нагодио са Тужилаштвом у оквиру института одложеног кривичног гоњења.

Баровић је реагујући на такву Владину одлуку казао да је можда колатерална штета одређених политичких сукоба у Црној Гори, али да ће сваку одлуку надлежних органа без дилеме поштовати.

Он је додао и да је кривична пријава против њега одбачена, као и да није он нудио нагодбу Тужилаштву, него они њему.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *