IN4S

IN4S portal

Bar: Uhapšen osumnjičeni za falsifikovanje vozačke dozvole

Barska policija uhapsila je državljanina Srbije E.R. (30) iz Tutina, zbog sumnje da je izvršio krivično djelo falsifikovanje isprave, saopštila je Uprava policije (UP).

“Naime, policija je sinoć oko 01.45 časova kontrolisala putničko motorno vozilo marke „Citroen“, novopazarskih registarskih oznaka kojim je upravljao E.R. i koji je policijskim službenicima na uvid dao vozačku dozvolu u čiju su autentičnost posumnjali”, kazali su iz policije.

E.R. je doveden u službene prostorije Odjeljenja bezbjednosti Bar, nakon čega je utvrđeno da je vozačka dozvola falsifikovana, kao i da on nema položen vozački ispit, nakon čega je, uz konsultacije sa tužiocem u Osnovnom državnom tužilaštvu u Baru, uhapšen zbog sumnje da je izvršio navedeno krivično djelo.

Podjelite tekst putem:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *