Ako želite rusko državljanstvo, RF vam dozvoljava da zadržite srpsko
1 min read
Ilustracija
Ruska Federacija olakšava proceduru dobijanja boravišne dozvole i državljanstva.
Stranci koji žele da dobiju rusko državljanstvo veoma uskoro neće morati da odustaju od državljanstva matične države.
Promjene u migracionoj politici Rusije predložilo je Ministarstvo ekonomskog razvoja i biće unijete u projekat federalnog budžeta za 2020-2022 g. Realizacija ovih promjena u perspektivi treba da dovede do ukidanja uslova odustajanja od drugog državljanstva, objasnili su u resoru, prenosi agencija RIA Novosti.
Nova migraciona politika Rusije predviđa i pojednostavljen postupak dobijanja boravišne dozvole (vid na žitelьstvo) i državljanstva diplomcima ruskih visokih škola, kao i nekih visokih škola u zemljama Zajednice nezavisnih država i baltičkim državama.
Izvor: https://rs.rbth.com/zivot/87370-nov%D0%B0-pravila-migracione-politike-rf-sticanje-drzavljanstva
Manje je Montenegrina nego kupaca u beogradskom Lidlu!
Mыlo Džuknovič!U tebя žiteleй Montenegrov menьše čem pokupateleй v belgradskom univermage..
Džaba i Milove zabrane,pola Crne Gore ima srpske pasoše i potpisane izjave da im je matična zemlja Srbija. Nemoćan je u tom slučaju..
Pišam vam se na monteprkno.Živjela Crna Gora!
Jedino Milov Montenegro traži odricanje od državljanstva, to ne traže čak ni dokazano antisrpske države poput Hrvatske, Slovenije ili Albanije.
To traži samo od Srba. Eto, Duško Knežević ima tri pasoša.