IN4S

IN4S portal

Abazović: Želimo intezivniji dijalog sa poslanicima u Skupštini CG

Vlada Crne Gore želi intenzivirati dijalog sa Skupštinom, umanjiti polarizaciju i postići široki politički konsenzus u cilju donošenja najvažnijih odluka, saopštio je premijer Dritan Abazović.

On je na Tviteru objavio da je u Briselu razgovarao sa izvjestiocem Evropskog parlamenta za Crnu Goru, Toninom Piculom.

„Vlada Crne Gore želi intenzivirati dijalog sa Skupštinom, umanjiti polarizaciju i postići široki politički konsenzus u cilju donošenja najvažnijih odluka. Sigurni smo da će se to na kraju značajno vrednovati. Uvijek je čast razgovarati sa izvjestiocem Piculom“, napisao je Abazović koji sa potpredsjednicom Vlade i ministarkom evropskih poslova, Jovanom Marović boravi u trodnevnoj posjeti Briselu.

Nakon sastanka se oglasio i Picula sa porukom da su velika očekivanja od sprovođenja reformi u Crnoj Gori.

Podjelite tekst putem:

2 thoughts on “Abazović: Želimo intezivniji dijalog sa poslanicima u Skupštini CG

  1. Vidite da se dogovorite da abolirate lopove i da idemo u evropu.pa sto se pokralo da zaboravimo.to bi ti carli ,malji si ti jos .treba jos varenike da jedes.ocemo li sa keljmendijem u eu ,e pa ja necu pa ti idi ionako te narod podrzava ali manjinski zapamti.

  2. Samo ti raspiši izbore,pa ćemo ti objasniti sve bez dijaloga sa poslanicima. Čuš dijalog sa Jokom srednjoškolcem, to je monolog, kakav crni dijalog!!!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *