ИН4С

ИН4С портал

(ФОТО) Мирашев убрзани курс из вјере и обичаја: Лијевом од срца

1 min read
Директор невладине организације "ЦПЦ", Мираш Дедеић, своје изопачено схватање вјере и цркве испољава у свакој прилици, па и у предвечерје најрадоснијег хришћанског празника-Божића.
Raspopi, NVO CPC

распоп Мираш Дедеић са следбеницима

Директор невладине организације „ЦПЦ“, Мираш Дедеић, своје изопачено схватање вјере и цркве испољава у свакој прилици, па и у предвечерје најрадоснијег хришћанског празника-Божића.

Након што је организовао акцију слања смс порука својим присталицама да дођу на ложење бадњака, Дедеић им је организовао и убрзани курс из „вјере и обичаја“. Тако су у складу у са својим дометима вјеровања и доживљаја Бадњег дана, чланови НВО, у склопу грантовског политичког пројекта организовали налагање логорске ватре на улици, о чему свједочи и фотографија репортера дописника Фејсбук странице МИМистарство оностраних послова.

Присталице такозване ЦПЦ налажу бадњаке на улици у Бару

Као брзометни курс, један од часова јесте и покушај крштења. Што се види из приложене фотографије – лијевом од срца! Вјероватно док десна рука у џепу чува дневницу.

Лијевом од срца…
Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

31 thoughts on “(ФОТО) Мирашев убрзани курс из вјере и обичаја: Лијевом од срца

  1. Ова ЦПЦ баш демократска. Тамо можеш да се крстиш по избору: допуштено је левом, можеш десном са лева (на 1.05 https://www.youtube.com/watch?v=y6AbWXza42g), дозвољено је и десном са десна, а ко неће није обавезно, не мора ни да се крсти.

  2. Koji je od ove dvojice mitropolit sekte CPC, ovaj u ljubicastoj dzudi ili ovaj u roze salvarama? Zna li neko? Hitno je pklada je u pitanju.

  3. Ove godine je CPC nalagala bukve.
    Valjda da se bolje ugriju…
    Ili im je neko prodao bukovo drvo povoljno.
    Logorska vatra u svakom slučaju,nema tu badnjaka

  4. SACUVAJ ME BOZE OD MIRASA PEDOFILA….ZASTO POSRANA MILOVA RTV CG NE KAZE NARODU STA JE MIRAS RADIO U ITALIJI PRIJE ZAPOSLJENJA U sektu cpc….ON JE U ITALIJI OSUDJIVAN 4 PUTA ZBOG SEXUALNOG NAPADA NA MALOLJETNIKA DOK JE RADIO KAO ZIDAR….

  5. Dje umrije Nusic Dje Zivko Nikolic .Ko sad da napravi pozorisnu predstavu ili film o ovim ljudima , o ovoj sekti , vlasti i novinarima koji im se klanjaju. Ima li ko talentovan da ih opise. Evo ja cu da dam naslov djelu. Ziva Istina

  6. Godisnji skup ANB na Cetinju. 10 ih obuce mantije, 190 dodji ko vjernici, naloze logorsku vatru, i svako svojoj kuci do sledece godine. Jedina crkva na svijetu.koja nema monastvo, jer se jos nije rodio Milogorac koji bi zivio podviznicki. Oni znaju samo da kradu i otimaju tudje.

  7. Neka mi je Bogom prosto, mene se ovo više sviđa!
    Nema krkljanca, ne štipa sveti oganj za oči! Ne moraš baš da budeš istinski vjernik na Miranšahov matine, u ništa da vjeruješ! Sve je dozvoljeno, opušteno na žurku, on kao metniše, ti se kao krstiš. Kažu da je ovaj s bradom kanda neki Direktor, ali nije tebe … Jebeš ga, osjeća se dah slobode, nesputanost, bez sufišne etikecije i ostalih s*anja! Na metar od tebe topla braća u bratskom zagrljaju razmenjuju nježnosti, sve je nekako spontano i opušteno brate, kul, a i kratko traje, očas posla! Još ti s kraja tutnu 50 evrića da ti se nađe usput, koliko da nijesi za džaba dangubio!
    Bogumi ću i ja da se upišem u sektu, pardon, u nevladinu! Jedino me ebe što sam čuja da moraš sobom povesti dva tri svjedoka, ma ne Jehovina, no ona obična, ka za parnicu, da te posvjedoče da nijesi kršteno, još i da nijesi Srbin!
    … Ma mi neće biti! Zalud volje, plašim se neće me primiti, ime je moje, moje je ime sebe izdajica! … Srbislavom se za nesreću zovem!

  8. Ovom ljevaku da se oprosti. Garant je pomislio „Kukala mi majka đe dođoh, da se prekrstim lijevom“ Naravno šalim se.
    Sad se ne šalim: Ovakvi su „vjernici“ nvo cpc
    A u stvari su za sprdnju jadnici.

  9. Ко је од ова два топла брата мушко а ко женско кад угасе светла у својој секти. Ја мислим да с времена на време мењају улоге… Секта је то…

  10. Ko je ovaj crvene brade, mora miraš da se pripazi, da mu leđa ne okrene. Ovo je portret dukljanina, alternativa našem identitetu. Jadno!

  11. Deda mraz pali logorske vatre u dvije ,tri opstine, i biva medijski ispracen,narocito u,sramotnom ,javnom servisu.Mihailo jadan“Sirak tuzni ,bez idje ikoga“

  12. Бедници…. Не срамотите Црну Гору…. Нема вас ни шака јада….. Но што се грбо роди, вријеме неисправни

  13. Овај травестит на слици поред Мираша у црвено белом се зове Георгес(Жорж) Булатовић,кројач је по занимању и пензионер у Швајцарској.Да ствар буде трагикомична рођен је у Ђаковици на Космету где је и живео, одакле се породица иселила у Црну Гору.

  14. Njemu je bitno da je direktor i da je na funkciji, pravi Montenegrin. Kojom se rukom krsti koji Milov komunista, manje je važno.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *