ИН4С

ИН4С портал

Медојевић: ДФ не стоји мирно пред бирократама из Брисела

Nebojsa Medojevic 03

Предсједник Покрета за промјене и члан Предсједништва Демократског фронта Небојша Медојевић оптужио је на свом Твитер налогу лидера Демоса Миодрага Лекића за сервилан однос према званичницима Европске уније у Црној Гори.

Медојевић је, коментаришући фотографију на којој се види како Миодраг Лекић и шеф Делегације ЕУ у Подгорици Митја Дробнич стоје један поред другог, написао да је лидер Демоса “стајао мирно пред бирократом из Брисела“.

ДФ не стоји мирно пред бирократама из Брисела. Наша слобода, наша ствар”, написао је Медојевић.

Дробнич се јуче у одвојеним састанцима срео са Лекићем као и са лидерима Демократске народне партије и Грађанског покрета УРА Миланом Кнежевићем и Жарком Ракчевићем, док је за данас предвиђен заједнички сусрет са Медојевићем и лидером Нове српске демократије Андријом Мандићем.

У саопштењу након сусрета са Лекићем је наведено да је неопходно праћење резултата у области владавине права, нарочито у постојећем предизборном периоду.

Посебан акценат током разговора је стављен на област изборног законодавства, посебно у дијелу његове неопходне имплементације, као битне претпоставке за функционисање елементарних демократских принципа и као неопходног услова за напредовање Црне Горе у интеграционом процесу наведено је у саопштењу у којем није поменута могућност организовања протеста, што је разљутило Медојевића.

Само да разјаснимо. Ни Демос, ни УРА шефу Делегације ЕУ у Црној Гори нијесу ни поменули протесте. Демократски фронт је једина опозиција”, написао је Медојевић.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

6 thoughts on “Медојевић: ДФ не стоји мирно пред бирократама из Брисела

      1. Od svega je istina samo da ih nema smisla uporedjivat. Neuporedivi su takodje gospodin u svom poslu Bekenbauer i recimo Kežman (muva bez glave).

    1. Hahaha…a kod On i Koča izmole nekog od zvaničnika i to mnogo nižeg ranga u EU da ih primi makar na 5 minuta, odmah potrče tamo, a „mladi“ Pzp-a (svih 6), žene Pzp (sve3) i partija (trocifrena) dobiju NALOGE da pagagajski i do neukusa objavljuju tu informaciju gdje god stignu (pisu je i po zidovima zgrada) a slike koje Medo odmah posalje lijepe na svih 400 sajtova gdje su se nakačili. :)))

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *