IN4S

IN4S portal

Utakmica kvalifikacija za Ligu Evrope između albanske ekipe Kukeši i Legije iz Varšave prekinuta je u 61. minutu, pošto je fudbaler gostiju Duda pogođen kamenom u glavu od strane albanskih navijača.

legija-varsava

Pri rezultatu 2:1 za gostujući tim, domaći navijači su počeli da bacaju kamenice na fudbalere Legije, a nesrećni Duda pogođen je u glavu. Sudija je bio prinuđen da istog momenta prekine meč.

Veliki broj incidenata prethodio je ovoj utakmici. Navijači su se sukobili u gradu, a napetost je rasla iz minuta u minut i na tribinama stadiona u Tirani.

Albanci su za vreme meča istakli transparent na kome je pisalo: „Kraj utakmice značiće i kraj tvog života, ja nisam Sloven, ja sam Albanac!“

Podjelite tekst putem:

3 thoughts on “Skandal u Tirani: Albanci kamenovali poljske fudbalere, jedan igrač teže povređen

1. Ovdje se vidi njihova užasna mržnja prema svim Slovenima, iako ovdašnji falsifikatori kroz usta njihovih „glasnogovornika“ i na ovom portalu pokušavaju to relativizovati i prikazati kao njihov tobože „pravedni osvetnički gnjev zbog onoga što su im učinili Srbi“! Dovoljno je samo podsjetiti na terorizam u Makedoniji, brojna ubistva Bošnjaka/Muslimana na KiM, izuzetnoo loš i težak položaj Janjevaca i Letničana (Hrvata na Kosovu), brojna ubistva Rusa, Ukrajinaca, Poljaka, Čeha, Slovaka, Bugara tokom njihovog službenog ili privatnog boravka na KiM! Konačno, tu je i krunska činjenica od koje ovdašnji šovinisti bježe kao „đavo od krsta“, a to je jezivo loš položaj šačice preostalih Crnogoraca (kako god se nacionalno osjećali) u Metohiji koja je, da podsjetimo ove velike „patriote“, nekada bila u granicama Crne Gore! Zahvaljujući banditima i ubicama kao što su Tači i Haradinaj, u Metohiji je sproveden najsuroviji sistematski progon i etničko čišćenje kao nigdje na Kosovu! Međutim, to ni najmanje ne smeta ovdašnjem nacional-šovinističkom establišmentu da bezočno laže kako je „status Crnogoraca na Kosovu sve bolji“! Neka pitaju žitelje Goraždevca ili onih nekoliko starica koje u Đakovici žive kao u Aušvicu o „dobrobitima“ tih odnosa!