Вучић захвалио Русији на подршци у вези ситуације на Косову

Фото: Д. Миловановић
Предсједник Србије Александар Вучић захвалио је руском Министарству спољних послова на подршци током ескалације ситуације на Косову и Метохији.
Вучић је у понедељак вече посетио Генералштаб, гдје је разговарао са командом Војске Србије у светлу ескалације на Косову, преноси Восток.рс.
„Посебно желим да се захвалим, јер се подразумјева и за нас и за њих, представнике руског министарства спољних послова, који су тачно примјетили шта се дешава и веома, веома коректно реаговали“, рекао је Вучић за ТВ Пинк.
Он је такође захвалио високом представнику за спољну политику ЕУ Жозепу Борељу и другим представницима ЕУ на „исправној реакцији“.
Извор: Восток.рс

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Gde su sad oni koji su se bunili sto Vucic nije uveo sankcije Rusiji, nadam se da nikad i nece.
Rusija je uvek bila na strani Srbije ali od kako je Vucic na vlasti Rusija nas javno podrzava u svemu.
Dosta znaci sto jedna tako velika sila kao sto je Rusija staje na nasoj strani.
Sad je svima jasno zasto Vucic nije uveo sankcije Rusiji, ni ne treba nikad da ih uvede.
Hvala Borelju na podrsci Srbiji u vezi sa Kosovom i Metohijom.