(ВИДЕО) Звезда остварили други тријумф на припремама: Милуновић пресудио Уфи

Фудбалери Црвене звезде остварили су другу победу на припрама у Турској. Шампион Србије био је бољи од руске Уфе са 1:0. Оно што може да радује Дејана Станковића је то да његови изабраници поново нису прилили гол, након победе над Сласком (4:0).

Покашавали су црвено-бели да нађу пут до гола екипе која заузима 15. место на табели руске лиге. то нису успели да уради из игре, али јесу из пекида.

Играо се 15. минут када је Немања Милуновић савладао Павела Аликина. Бен је извео слободан ударац са леве стране, а високи штопер клуба са „Маракане“ је остао сам на другој стативи и лако погодио мрежу ривала.

Имала је Звезда посед и била је боља на овој утакмици, но није било више погодака. Две добре прилике у другом полувремену није искористио резервиста Милан Павков. Пре тога су претили Мирко Иванић и Ел Фарду Бен.

Уфа није много претила, па Милан Борјан у првом и Зоран Поповић у другом делу утакмице нису имали много посла.

Звезда наредни припремни меч игра против Марибора у четвртак, а потом је очекује дуел са најтежим ривалом у Анталији – екипом Шахтјора.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан (од 66. Поповић)- Гајић (од 66. Срнић), Дегенек, Милуновић (од 46. Панков), Родић (од 66. Ераковић) – Саного (од 46. Петровић), Канга (од 46. Николић), Иванић, Бен (од 66. Вукановић), Гаврић, Фалћинели (од 66. Павков).

УФА: Беланов – Аликин, Никитин, Иванов, Мрзљак, Камилов, Морзов, Табиџе, Кротов, Шамелатадинов, Данченко. Играли су још: Андрић, Јокић, Фолмер, Голубијев.