ИН4С

ИН4С портал

Вече младих пјесника вечерас у Будви

Вече младих пјесника, у организацији Нип Арт Преса из Будве, одржаће се вечерас у прес центру будванског хотела "Тре Кане", са почетком у 20 часова.
promocija, sajam. knjiga, književno veče

Kњиге, илустрација

Вече младих пјесника, у организацији Нип Арт Преса из Будве, одржаће се вечерас у прес центру будванског хотела „Тре Кане“, са почетком у 20 часова.

Своје стихове ће говорити: Данијела Јокић, Бранко Жерајић, Сара Вуковић, Крсто Стевовић, Теодора Чолан и Милош Борета који ће уједно бити и модератор вечери.

У име организатора, новинар и публициста Ранко Павићевић саопштио је да сусрети младих пјесника Будве постају полако традиционални, самим тим што је за двије године наступило око тридесет младих и талентованих поета са подручја општине Будва, док се њихов број из године у годину повећава.

Такође је значајно навести да сусрете младих пјесника у хотелу „Тре Кане “ прати велики број посјетилаца и љубитеља поезије, па су они самим тим постали озбиљна културна манифестација у Будви, што нас јако радује, закључио је Павићевић.

Прочитајте још:

Лист ,,Црногорац“ 1871: Заклети душмани Цркву и државу би распарчали да наше прађедовско српско име сатру и искоријене

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<