Тројици осумњичених за напад на Милоша Павловића одређено задржавање

Треће основно јавно тужилаштво у Београду донело је решење о задржавању осумњиченог за подстрекивање на напад на студента Милоша Павловића и његове другове у Студентском граду, као и још двојице извршиоца кривичног дела насилничко понашање.
До сада је ухапшено 18 осумњичених. Реч је о планираном нападу, каже министар унутрашњих послова, позивајући се на снимак до којег је дошла полиција.
Студентима у блокади, који су се синоћ окупили испред полицијске станице Нови Београд захтевајући пуштање ухапшених, Ивица Дачић поручује да полиција има исте аршине према свима и да притисци не вреде, преноси Спутњик.
Студент Милош Павловић рекао је јуче на конференцији за новинаре у Пионирском парку да је са још неколико другова био „мета организованог, немилосрдног, фашистичког напада“.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

