IN4S

IN4S portal

Stamatović: Marković, usred Beograda, bezobrazno najavljuje da će ponovo podržati zahtev „Kosova“ za prijem u UNESKO

1 min read
"Vučić nema ništa protiv ulaska CG u NATO! Srpski premijer, navodni "student generacije" beogradskog Pravnog fakulteta, pravi se, na primeru Srba u CG, da ne razume razliku između naroda, nacije, nacionalnosti, nacionalne manjine, nacionalne zajednice i "narodnosti"!

Dok Vučićeva službenica na čelu Kancelarije za evropske integracije s oduševljenjem konstatuje kako nam je Crna Gora uzor na „evropskom putu“ i kako moramo učiti od Podgorice, a Vučiću, istovremeno, uz horsko ćutanje lažnih rusoljuba iz vladajuće koalicije, ne pada na pamet da realizuje predizborno obećanje o formiranju iste takve institucije za saradnju sa Rusijom i Evroazijskom unijom, premijer CG Marković, usred Beograda, bezobrazno najavljuje da će ponovo podržati zahtev „Republike Kosovo“ za prijem u UNESKO i otvoreno se, u prisustvu premijera Srbije, hvali kako razgraničavanje nezavisne CG sa nasilno otcepljenim delom Srbije, a sve posred južne srpske pokrajine, teče kao po loju, izjavio je predsednički kandidat Milan Stamatović povodom najnovijih brutalnih primera ignorisanja volje građana Srbije i srpskog naroda u CG.

„Vučić nema ništa protiv ulaska CG u NATO! Srpski premijer, navodni „student generacije“ beogradskog Pravnog fakulteta, pravi se, na primeru Srba u CG, da ne razume razliku između naroda, nacije, nacionalnosti, nacionalne manjine, nacionalne zajednice i „narodnosti“! Vučić nudi, ni manje-ni više, nego posredovanje između srpskog naroda u Crnoj Gori i svog prijatelja Mila Đukanovića! Ali, zato premijer Republike Srbije više nego aktivno učestvuje u kompromitaciji, diskreditaciji i diskvalifikaciji srpskih političkih institucija u CG, podržavajući Đukanovićev propagandni linč nad vođama Srba u CG koji su optuženi, zajedno sa Rusijom, za organizovanje državnog udara, iz koga, samo zahvaljujući Milovoj hrabrosti i Vučićevoj genijalnosti, poslednji diktatorski komunistički režim, evo u 28. godinu, ulazi kao „pobednik“, upozorio je Stamatović, pozivajući građane Srbije da na sledećim izborima stanu na put belosvetskim raspikućama iz vrha beogradske vlasti.

Podjelite tekst putem:

4 thoughts on “Stamatović: Marković, usred Beograda, bezobrazno najavljuje da će ponovo podržati zahtev „Kosova“ za prijem u UNESKO

  1. Srbijom vlada crnogorska mafija. Mafijška vlast u Crnoj Gori sve bi prodala da opstane. Kad je u stanju da proda identitet, vjeru , Njegoša pristajaće na sve moguće i nemoguće ucjene. Na gubitku ćemo biti mi. Ne bio u njihovoj koži kad se otvori “knjiga u kojoj je sve zapisano“.

  2. TAJ STUDENT GENERACIJE IZGLEDA DA JE PROŠAO KROZ FAKULTET A FAKULTET NIJE KROZ NJEGA ČIM JE SVE ZABORAVIO PA KRŠI USTAV I ZAKONE. PORED TOGA VUČIĆ SE ORODIO SA MILOM TE ČISTO SUMNJAM DA NIJE ON ORGANIZOVAO OVE IZ SRBIJE DA IZVEDU PUČ U KORIST MILOVU. SVE JE TO BANDA.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *