Сребреница: Ново пребројавање гласова али у Сараjеву

Гласање (илустрација)
Централна изборна комисија БиХ на хитној седници одлучила је данас да изборни материјал са пет бирачких места у Сребреници пренесе у Сарајево, где бити поновно пребројани.
Оваква одлука је донета већином гласова чланова ЦИК.
Изборни материјал ће из Сребренице у Сарајево бити пренет у суботу, 8. октобра, уз пратњу полиције, пренели су БиХ медији.
Српски кандидат за начелника Сребренице Младен Грујичић најавио је да ће српски блок у Сарајево послати посматраче.
Грујичић је за РТРС рекао да је за српски блок небитно где ће гласови бити пребројавани, у Сребреници или Сарајеву.
Важно је, казао је, да се то обави уз поштовање законских процедура.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Младене, наиван си! Битно је где се броје гласови. У сарајеву су свакојака чудеса вероватна и очекивана, па и да “дух из лампе” донесе победу кандидату Бакира Изетбеговића. Живи били, па видели! Бакировцима образ не смета, на све су спремни, поготово сада, кад им пуца са свих страна, од Велике Кладуше до Сребренице.