ИН4С

ИН4С портал

Срби хватају залет: Новак и Миомир се заједно спремају за Мајами

Getty © Clive Brunskill

Новак Ђоковић, најбољи тенисер света, наставио је са припремама за мастерс у Мајамију, а спаринг партнер био му је и Миомир Кецмановић, други рекет Србије.

Пред почетак турнира серије хиљаду у Мајамију Новак Ђоковић вредно се припрема са тренером Ендијем Маријем.
Ових дана српски ас тренирао је и са Душаном Лајовићем, а након што је он испао из квалификација, спаринг партнер Ђоковићу је био Миомир Кецмановић, преноси Спутњик.

Савети српског аса могли би да буду од велике користи за Миомира који у првом колу игра против Александра Ковачевића, америчког тенисера српског порекла.
Што се Новака тиче он је у првом колу слободан, док га у другом чека победник дуела између Хамада Међедовића и Ринкија Хиџикате.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Срби хватају залет: Новак и Миомир се заједно спремају за Мајами

  1. Sramotno. Mogao je bar biti neutralan, umjesto što se svrstao uz meganeprijatelje Srbije. Radovaću se ako u Majamiju prođe kao prije nekoliko dana u Indian Velsu.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *