ИН4С

ИН4С портал

СНП: И као дио 44. владе наставићемо да радимо на унапређењу животног стандарда грађана

1 min read

СНП, лого

Иза нас стоје резултати, те ћемо наставити и као дио 44. владе да радимо на унапређењу животног стандарда грађана, на стварању боље Црне Горе, на истрајној борби против организованог криминала и корупције, саопштила је Социјалистичка народна партија (СНП).

СНП се у саопштењу достављеном медијима захвалио гласачима који су на јуче одржаним изборима, како кажу, на демократски и миран начин исказали своју вољу.

Та партија је према прелиминарним резултатима освојила два мандата.

„Посебну захвалност дугујемо свим симпатизерима и гласачима Социјалистичке народне партије, као и онима који нису били дио СНП-а, који су препознали нашу борбу за стабилну Црну Гору и показали нам да вриједимо и да смо као дио извршне власти радили у интересу грађана, те из емпатије и поштовања према нашем раду и незамисливом нестанку са политичке сцене, искрено дали свој глас. Они су нам показали да, упркос бројним опструкцијама на које смо наилазили током и прије изборног процеса, корачамо истрајним и часним путем правде и борбе за исту“, наводе из СНП-а.

Кажу да је СНП партија која траје четврт вијека.

„И трајаћемо још дуго, захваљујући подршци коју нам дајете, и којом нас охрабрујете да наставимо боље и још истрајније. Одувијек смо баштинили праве истинске вриједности нашег друштва, окренути према нашој традицији и богатој историји и култури, а уједно увијек истицали и борили се за нашу младост, тако ће бити и овог пута“, додају.

Наводе да од данас крећу у нове побједе.

„За годину колико смо дио извршне власти остварили смо изузетне резултате, хвала свима који су то препознали, а хвала и онима који то нису, јер су нам дали додатни стимуланс да будемо још истрајнији и бољи у коријенитим реформама које смо покренули за добробит грађана Црне Горе“, пише у саопштењу.

Додају да су једина партија чији функционери нису оптуживани или осуђивањи.

„Што нас додатно чини поноснима имајући у виду да смо окружени часним људима, који су спремни да се истински и предано боре за бољи живот у Црној Гори“, наводи СНП.

Иако је систематски, како кажу у саопштењу, грађен наратив од стране политичких опонената, аналитичара, медија, па и НВО сектора да је СНП партија прошлости која нема цензус, доказали су са једном од најмлађих посланичких листа да и након кадровске реформе имају чврсто бирачко тијело.

„Које и даље подржава поштен рад и хоће за своје политичке представнике људе чистих биографија. Само заједно можемо боље за Црну Гору, за тебе“, закључују у саопштењу.




Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *