Синиша Михајловић искључен, Аталанта (више) није хит

Фудбалери Аталанте наставили су са одличним играма у Серији А.

Михајловић

Сада је у Бергаму пала Сампдорија 2:0, после чега је „Ла Деа“ сменила на трећем месту Интер.

Можда је то пре неколико година била сензација, али ова Аталанта, под вођством Ђанпјера Гасперинија, која је стигла и до четвртфинала Лиге шампиона, је спремна за високе домете у Италији.

Гости из Ђенове сломљени су тек у последњих 15 минута када су погађали штопер Рафаел Толои и нападач Луис Муриел.

Болоња Синише Михајловића направила је кикс.

Три бода из Емилија Ромања однео је Сасуоло победом 2:1.

Након што је пре само неколико дана изненађујуће славила над Интером у Милану, Болоња је разочарала у локалном дербију.

Доменико Берарди и Лукас Хараслин погодили су за тријумф гостију, а Муса Бероу је успео само да смањи резултат у финишу.

Лоша партија Болоње толико је изнервирала Михајловића да је искључен осам минута пре краја због приговора судији.

У осталим мечевима Рома и Торино су после преокрета савладали Парму 2:1, односно Брешу 3:1.