Промоција педофилије на Западу као маркер „цивилизоване заједнице“
1 min read
Илустрација
АУТОР: Институт међународних политичких и економских стратегија (Москва)
Јесен 2021. у Европи обележила је још једна победа педофила. У Италији је старосна граница за пристанак на полни однос спуштена на 14 година. То значи да се полни односи са адолесцентима који су навршили четрнаест година сада сматрају легалним уз веома условни амандман – ако је „чин учињен добровољно уз обострану сагласност странака”. Као што разумете, родитељи у овој ситуацији више нису у могућности да утичу на процес, њихово дете је добило пуно право да располаже својим телом, а кршење „људских права“ у европској заједници је бременито последицама.
Може се тврдити да је у неким земљама старосна граница за пристанак чак и нижа: у Аргентини, Буркини Фасо, Јужној Кореји, Јапану то је 13 година, а у Мексику, Филипинима, Анголи још ниже – тамо можете имати полни однос са малолетним лицима од 12 година. Није тешко претпоставити да је ово историјски успостављена традиција, директно везана за животни век и услове живота конкретне нације. Што је живот краћи, то би организам раније требало да роди потомство. У Јемену је девојкама дозвољено да се удају са девет година. Колико год нам ова цифра звучала лудо, говоримо о браку и размножавању. Јемен је конзервативна муслиманска земља у којој не постоји ни наговештај дечије проституције или било какве предбрачне везе.
Што се тиче Филипина, општепризнатог „раја за педофиле“, тамошња влада се на све могуће начине бори са наслеђем америчког војног контингента, који је био стациониран у тој земљи током Другог светског рата. Рупу у законодавству државе користе педофили широм света. Према доступним подацима, седам од десет сексуално злостављаних Филипинаца су деца. Званично, проституција, укључујући и дечију проституцију, је забрањена законом на Филипинима. Ако се докаже да је након завршетка дела извршен пренос накнаде, онда ће љубитељ забрањене забаве имати проблема са законом. Поред тога, разлика у годинама између партнера не би требало да буде већа од десет година. Али и прво и друго је тешко доказиво, а педофили из целог света и даље одлазе на острва.
Коначно, закон о подизању старосне границе за пристанак на полне односе има цивилизовану ознаку – шеснаест година, који тренутно разматрају власти земље, што ће помоћи да се стави тачка на садашњу ситуацију на територији Рајских острва. Он је управо такав у већини земаља, укључујући Канаду, Израел, Русију, Белорусију, Казахстан, Јерменију, Азербејџан. Према извештајима медија, у децембру прошле и септембру ове године, предлоге закона о подизању старосне границе за пристанак на полне односе ради заштите филипинске деце од силовања одобрила је огромна већина сенатора, при чему је поднесак учинила дводомни комитета на адресу председника.
Сличан тренд видимо у Јапану и Кини. Свих 47 префектура у Јапану донело је измене закона које подижу старосну границу за пристанак на полни однос са 13 на 18 година, а потпуно искључују везу пунолетних са особама млађим од осамнаест година. Кинески ниво од 14 година такође је препознат од стране бранитеља људских права као прилично низак. Повод за могућу ревизију законодавства био је скандал са потпредседником нафтне компаније „Јумин”, који је узео под старатељство малолетну девојку која му се допадала и који живи са њом у заједници.
Дакле, постоји очигледна позитивна корелација између развоја благостања друштва и старости пристанка млађе генерације. Време је да се сетимо моралног и духовног искуства човечанства у вези са блудом – назовимо ствари правим именом. Супротан процес посматрамо у савременом постхришћанском западном свету, који је достигао врхунац материјалног благостања. Дуги низ година постоји процес са префиксом „де“: деградација, демарш, депопулација.
Браво за текст! Ово треба бити ударни чланак барем једном недељно.. да сви прочитају..
ПРЕВЕДЕНО ИЗ АМЕРИЧКО-ЦРНОГОРСКОГ РЈЕЧНИКА: ЗАПАД = УЖАС, СОДОМА И ГОМОРА