ИН4С

ИН4С портал

Полицајци, криминалци и избори у Никшићу: Како су Лазовићи и Жути Ђукановић мијешали карте ДПС-у

Да је Демократској партији социјалиста потребна помоћ уочи избора у граду под Требјесом, млађег Лазовића је, у паузама договарања око шверца цигарета, обавијестио оптужени члан дуванског Гранд клана Зоран Жути Ђукановић

Никшићанин писао полицајцу да живи за Црну Гору и Зорана Лазовића, а овај одговарао да поштује вођу кавачког клана, што год да ради, јер је “турбо Црногорац”

Некадашњи помоћник директора Управе полиције Зоран Лазовић и његов син – полицајац Петар Лазовић активно су почетком 2021. године учествовали у изборној „бици“ за Никшић, борећи се на страни Демократске партије социјалиста.

То показују преписке са некада заштићене Скај апликације, преко које је у јануару те године, док се Никшић припремао за локалне изборе, Јуниор Лазовић добио поруку са налога Ловер.

Иза тог надимка крије се Зоран Жути Ђукановић, оптужени припадник дуванског Гранд клана.

Ђукановић упозорава млађег Лазовића да је ситуација у граду „критична“.

„Не знам да ли сте доље упознати везано за изборе у Никшић. Ође баш пуно људи дошло из Србије и сви су укључени против нас, заједно са овом нашом локалном багром. А гледају се свакодневно и састанче на мотел Требјеса са функционерима ДФ и Милутином Ђукановићем, а долази и Мандић рукометаш и пар других. Нешто треба предузети, јер баш су упрли и таласају“, шаље он полицајцу 21. јануара, пишу Вијести.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *