IN4S

IN4S portal

Penzioner Ranja bi da se Milo pita: Đukanović da odluči kako do najbolje vlade

1 min read

Milo Đukanović i Ranko Krivokapić

Počasni predsjednik SDP-a Ranko Krivokapić kaže da je u rukama predsjednika države da odluči koje su najbolje mogućnosti da se dođe do što kvallitetnije buduće Vlade.

Od institucije predsjednika države Krivokapić očekuje da se pokaže kao stabilizator i da se na programskoj osnovi napravi stabilna nova Vlada.

Napominje da njeno djelovanje mora biti isključivo u interesu građana.

“Mandat je u rukama predsjednika države. On treba da izmjeri koje su mogućnosti da dođemo do što kvalitetnije Vlade u ovim okolnostima koje su se, na sreću, pojavile nakon te godine i po dana antisekularne Vlade, da ne kažem crkvene Vlade. Računam da će datirati te okolnosti da niko više ne manipuliše izbornom voljom građana”, kaže on, prenosi Antena M.

Krivokapić napominje da Vlada mora biti bolja nego sve prethodne, ali poručuje da joj ne treba stavljati zadatke koje nije realno da će riješiti.

“Govori se o podjelama, a ja mislim da te podjele tu godinu dana nećemo riješiti sigurno, ali ih možemo smanjiti time što ćemo izabrati teme koje su samo u interesu građana”, istakao je nekadašnji predsjednik Skupštine.

Na pitanje koga očekuje kao budućeg premijera, Krivokapić odgovara:

“Ne očekujem nikog. Očekujem onog ko može skupiti najviše poslanika na pravom programu”.

Kada je riječ o učešću SDP-a u budućem sastavu Vlade, Krivokapić poručuje da će biti tu da pomognu kako bi se stvari vratile u elementarnu normalu, a to je, kako zaključuje, da budemo u skladu sa Ustavom.

Počasni predsjednik Socijaldemokratske partije za Gradsku televiziju objašnjava da se ta stranka uvijek trudila da utiče na stabilnost politčkih prilika u Crnoj Gori, pa će, kako poručuju tako biti i ubuduće.

Podjelite tekst putem:

22 thoughts on “Penzioner Ranja bi da se Milo pita: Đukanović da odluči kako do najbolje vlade

  1. A ko manipuliše voljom naroda lopužo jedna ofucana, 20 godina si sa predsjednikom pokrali sve osim što je za nebo visilo

    2
    2
  2. Krivokapicu, sa podjelama si ti poceo prvi, brat na brata it’d…. Sve je to tvoje maslo sram te bilo, ti nekome da pricas o prevazilazenju istih….

    1
    2
    1. Zna se. Ovoga puta i URA gora od DPS jel su dozvolili da ih kupe narodnim parama a URA pokazala da joj je bitni licni interes od naroda, bez dileme !!!

      7
      2
  3. Ova dava čovjeka su „istrijske ličnosti“, naravno na njenim sramnim stranicama.Orvi je utemeljitelj korupcije, pohlepe, oljačkanje, uništenje prirode Crne Gore, a ovaj Kotoranin ostavio je, odnosno uveo zastavu kojom je mahao fašista Sekule Drljević, đavo mu nije dao mira da u svom besčašću švdercuje i penziski staž, o stavio je da Sekulina bandijera djeli Crniogorce, a njegov SDP doživjeće slom na sledećim izborima, ko će dati glas za Prčevitoj Draginji i onom Konju-eviću koji je dolutao poslije devedesetih odnekle, a izgleda iz Bosne.
    Narod pamti i mora ih na izborima otjerati, odnosti očistiti Crnu Goru od otpada. Znači oslopoditi Crnu Goru od Milova DPS- a i Rankova SDP….

    15
    2
    1. Ajde dodji ti da ih ocistis ako u medjuvremanu nijesi trknuo do Bosne ili Kosova,ili si operisan

      1
      2
  4. Ova dva čoveka su dve velike sramote i najveći izdajnici svega onoga što je kroz istoriju Crna Gora predstavljala za srpski narod.

    20
    1
    1. Ova dvojica su stvorili samostalnu Crnu Goru.Za razliku od vas vecine koji ste sceli da idemo u rat za velju Srbiju.O Crnoj Gori se od 2006 odje odlucuje,na vasu zalost posrbice.

      2
      4
  5. Sta rekoh ja!Cilj Abazija i Jokasa je ostvaren!Nije Milo lud da daje podrsku Abaziju.On ce predloziti mandatara iz svije vecine od 39 ,a kupio je nekolika iz Ure i SNP i eti mu vlade.

    12
    2
  6. Svi dobro znamo demokratiju tvoju i znojavig a isto znamo da bi vi vladu koja neće goniti lopove tako da bi vi zaštitili svoje lopovske guzice. Volja naroda a ne volja lopova.

    18
    2
    1. Pa to je naučio dok je studirao elektroniku u Nišu,ili dok je magistrirao prava u Beogradu,i dok je bio lažni Srbin?

      3
      1

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *