Партизан са шест голова стигао до 13. побједе у низу

Црно-бели су се тиме приближили Црвеној звезди на три бода заостатка, али велики ривал има две утакмице мање.

Такума Асано, јапански офанзивац, обележио је утакмицу пошто је постигао један гол и уписао две асистенције.

Партизан је повео већ у седмом минуту, Иван Обрадовић је изнудио пенал, а сигуран егзекутор је био Бибрас Натхо.

Резултат је дуплиран у 41. минуту, Лазар Марковић је био прецизан, док се у надокнади времена у стрелце уписао и Милош Јојић.

Асано је свој други гол постигао у 51. минуту, у 79. је млади Немања Јовић повисио на 5:0, а коначан резултат је поставио Игор Вујачић у 90. минуту.