Партизан декласирао Крку у пуној хали

Партизан је практично "прегазио" Крку пред својим присталицама у препуној хали уз помоћ својих омиљених навијача.

Играчи Партизана су убједљивом игром и резултатом стигли до још једног тријумфа у Аба лиги на свом терену.

Утакмица је почела мало неизвјесно јер је Крка у пар наврата водила у првом полувремену и имала шансу да озбиљније нападне резултат.

Међутим искуснијом игром и сигурним ритмом који су наметнули током читавог меча Партизан успијева да поведе на полувремену резултатом 39:30.

У другом полувремену Партизан је био на врхунцу и после само два и по минута игре долазе до серије од 11:0 и стигну до +20 поена предности.

Након те серије од 11:0, предност Партизана расте сваким следећим нападом и убитачном игром и поенима се приближава сигурном тријумфу.

Друго полувријеме је обиљежено супериорном игром Партизана уз неколико тројки и закуцавањима Лендејла који се посебно истицао под рекетом гостију.

У тиму Партизана најистакнутији је био Маркус Пејџ са 17 постигнутих поена,за њим и Алексеј Николић са постигнутих 15 поена.

Код Крке је најефикаснији био Лапорник са постигнутих 13 поена,а занимљива чињеница је да је Крка изгубила чак 23 лопте током читаве утакмице.

Партизан је практично „прегазио“ Крку пред својим присталицама у препуној хали уз помоћ својих омиљених навијача.

Побједа је била и више него убједљива резултатом 87:55,са чак +32 поена предности и самим тим је Крка проглашена најлошијим тимом који је гостовао ове сезоне у дворани „Александар Николић“.