Na Sajmu knjiga u Beogradu promovisana monografija o Novaku Đokoviću
1 min read
Na 66. Međunarodnom sajmu knjiga u Beogradu promovisana je jedinstvena monografija „Novak Đoković“ o nevjerovatnoj karijeri najboljeg tenisera svih vremena i rekordera sa 24 osvojena grend slema.
Serija knjiga iz kompleta monografije prikazuje put nevjerovatne karijere srpske teniske zvijezde, biljžeći njegov uspon na vrh ATP rang-liste i njegovih rekordnih sedam sezona na tronu. Posebna ograničena serija i regularna edicija knjiga objavljena u saradnji sa Novak Đoković Fondacijom
Edicija knjiga pod nazivom „Novak Đoković“, koja kroz statistiku, izjave i fotografije prati sedam najboljih sezona svjetskog broja jedan premijerno je prikazana u limitiranom formatu na teniskom turniru Srpska Open u Banjaluci. Sad je konačno na Sajmu knjiga u Beogradu predstavljena i široj čitalačkoj javnosti.
Ograničena serija knjiga je svojevrstan kolekcionarski primjerak, sa posebnim serijskim brojem, luksuzno opremljen i zapečaćen. Pored ograničene serije, na sajmu je izložena i regularna edicija – namijenjena široj teniskoj publici.
Oba izdanja su objavljena u saradnji sa Novak Đoković Fondacijom i namijenjena su podršci u radu Fondacije – koja je usmjerena na rani razvoj djece i pružanje podrške vaspitačima, roditeljima i svim brižnim odraslim osobama u životima dece kroz svoje programe i projekte.