Млада српска тенисерка напредовала 1000 позиција ове године

Фото: РТ
Уколико гледамо најбољих 400 играчица на ВТА листи она је направила највећи напредак и то за више од 1000 позиција.
Годину је почела као 1360. тенисерка на свету, а завршила ју је као 348. на ВТА листи.
Освојила је три ИТФ титуле у синглу и једну у дублу. Славила је у родном Прокупљу и Ираклиону. Титула у Грчкој јој је била прва у каријери.
На путу до титуле изгубила је само један сет и показала је раскошан таленат, а само дан пре тога је освојила и прву титулу у дублу.
Ако узмемо у обзир да је Лола Радивојевић почетком године напунила 17 година јасно је да је пред њом тек велика будућност.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Zasto se stalno osvrcemo sta rade Siptari sa rukama, sta.pjevaju Hrvati .Pa to znamo godinama . Nacifasizam i ustastvo je njihovo prirodno stanje i tu nema ni provokacije , niti je interesantno .
.
Meni je odvratno slusati sta rade dzaka i Saciri, kako Hrvati pjevaju Tompsona . Ako nece prestajati zakrzljala rasa !