Medojević: Ko drugome jamu kopa, sam u nju pada – propali planovi Druge familije
1 min read
Nebojša Medojević
Milo Đukanović je uspio da kontrolu nad RTCG preuzme od Ambasade SAD koju po pitanjima medija, NVO i politike zastupaju Miško Perović i Željko Ivanović, u saradnji sa pitomcima čuvene Lize Meklejn koja je godinama stvarala mrežu civilnih saradnika obavještajnih službi SAD i Duško Marković, koji se Amerima predstavio kao još veći poslušnik od Mila Đukanovića, kazao je lider Pokreta za promjene i član Predsjedništva DF-a Nebojša Medojević.
„Danas su pale u vodu, dugogodišnje procjene članova Klana Druge Familije, da će Ambasada SAD smijeniti Đukanovića i njih dovesti na vlast, bez borbe, protesta i sukoba“, istakao je Medojević i dodao:
„Umjesto da se pridruže fenomenalnom i istorijskom pokretu DF-a i slobodnog naroda 2015. godine i da sami svojim snagama izborimo SLOBODU i DEMOKRATIJU, oni su vjerovali Ambasadi. Evo sad Ambasada i EU i NATO primaju Đukanovića kao svog ključnog saveznika i žmure na kriminal, korupciju, šverc, cenzuru, progon neistomišljenika, kršenje ljudskih prava.
‘Dragi Milo’ dikatora pozdravljaju u Briselu, čekajući da ih ‘dragi Milo’ zakiti sa par stotina hiljada evra gotovine kao nagradu za vjerno služenje“.
Plan SAD za Crnu Goru i region nije demokratija
On je naveo da oni koji nisu podržali borbu Demokratskog fronta, te očekivali njihova hapšenja i zabranu rada, danas imaju ovakvu situaciju.
„Tužno je bilo gledati danas ‘siročiće’ Ambasade i Soroša kako nemoćno protestuju protiv nasilja i samovolje Đukanovića koji brutalno krši zakone, standarde EU i preuzima ličnu kontrolu nad RTCG. Očekivao sam makar 50 demonstranata, ali bilo je previše toplo.
Za nas iz DF to neće predstavljati neki gubitak, jer je i postojeći menadžment bio pod kontrolom Druge familije, koja DF mrzi skoro kao i Prva familija“, napomenuo je Medojević.
Ističe da su očigledno, očekivanja da će Ambasada smijeniti Mila i ubijediti Duška Markovića da u Vladu ubaci Bečića, Abazovića, Krivokapića i Lekića, kao i vječite i „potrošene lidere NVO koji 20 godina zamajavaju javnost i donatore“, bila pogrešna i da je Đukanović sada opet prihvatljiv kao „garant mira i stablnosti“.
„Za DF je odavno jasno da plan SAD za Crnu Goru i region nije demokatija, fer izbori, pravna država, ljudska prava i slobode, socijalna pravda, već da smo predviđeni kao tampon zona idealna za izazivanje nestabilnosti, sukoba, prihvat emigranata, šverc i tajne operacije velikih zapadnih obavještajnih službi. Latinska Amerika Evrope“, naglasio je lider PzP-a i poručio:
„Nijeste podržali DF, radili ste sve protiv nas i naše misije SLOBODE I DEMOKRATIJE, radovali ste se našem progonu, podržavali ste ludog Katnića, radovali lošijim izbornim rezultatima, očekivali naša hapšenja i zabranu rada. I šta se dobili?
Đukanović vam uređuje Vijesti. Željko Ivanović napada Đukanovića za napad na Lakić, a Vijesti i TV Vijesti danima prije toga prozivaju Duška Markovića za šverc cigareta. Druga familija više ne kontroliše ni svoje medije. Ko drugome jamu kopa, sam u nju upada!“
Lako je biti u DF-u: Nismo za Mila i Duška već čast, dostojanstvo i slobodu Crne Gore
“ Šta je plan za 21. vijek? Šta je politika politika Ambasade, Bečića, Abazovića, Ivanovića, Perovića. Ko je za Mila, ko za Duška. Teška dilema“, navodi Medojević i ističe:
„Zato je lako biti u DF-u. Mi smo za SLOBODU I DEMOKRATIJU. Ni za Mila ni za Duska. Ni za Ambasadu SAD, ni za Ambasadu Rusije.
Za čast, dostojanstvo i slobodu Crne Gore“
GG3 ne balavi miran.Brzo će sendvič.
Medojevicu da ti nesto ja objasnim da ne mislis da su svi budale. Postojala je u CG srpska lista prava stvar 28 % srba je glasalo tu listu znaci skoro svi srbi u Cg. E sad ko je radio za ambasadu da se rasturi nesto tako jako 28 % srba sto glasa postala je najaca opoziciona partija! Onda pojavljuje se Mandic i sve to razbija mice naziv srpska lista a od SNS ili Srpske narodne stranke mjenja u NOVA ili Nova srpska demokratija a na kraju DF ili Demokratski front i rastura Srpsku listu samim tim uvodi se novi ustav CG , jezik sa zarezima itd. Ko sad odradjuje posao za Mila Djukanovica? Oces li dalje kad je Milo trebao da padne ko sklanja Lekica iz predsjednistva DF opet Mandic ko izlazi prvi iz parlamenta ide na ulicu sve druge poziva i proziva sa ulice i vrijedja praveci skeceve opet Mandic i ko se prvi vraca u Sindjin i Mindjin parlament CG opet Mandic. Ko poziva da svi idu zajedno a sve radi da do zajdnicke liste ne dodje opet Mandic. I zasto se stvorio Aleksa Bečic pa zbog Mandica! I nek se sve ovo zaboravi nek sve ovo bude laž sto sam napisao , postavljam jedno pitanje zasto opozicija ne sjedne napravi zajednicku listu nece Becic nece Ranko ok nek idu gradjani zajedno ! A zasto mi srbi ne izadjemo iz gradjanskih stranki iz DF stranaka bez Mandica formiramo listu srpsku od 81 ime za parlamentarne izbore sa jasnom porukom formiracemo vlast sa onima koji ce da ispune nase uslove a to su srpski jezik, da se ne mjesa drzava u srpsku pravoslavnu crkvu itd. Je li ivo tesko uradit pitam sve normalne ljude mi srbi treba da budemo vlast a ne opozicija i to treba da bude svima jasno ko dan!
Niste unistili Df crvenkape…i 3 % da je uzeo posle svega a ne 11, vi biste na infuzije bili, da ste, 0,5 % pakla njihovog prosli, sladili ste se, likovali,lajali, a cilj gazdama ispunili niste, ajvani, vjerovali ste da ce nato mila zarad vas pustit niz vodu, I umjesto s bracom pod progonom zajedno vi sluge, e sad sluzite, Evo izveli ste 47 demonstranata,poslali djecu da ih bizgovi kerberi masakriraju, sve se vraca sve se place, Df ce se DIC Iz pepela jer ima ideju ,sad kad je ovo prozivio, vi, pognite glave sluge, isti ste I 1 I 2 famelja sto bi abaz reka
Dok ste se sladili pod sponzorstvima ovih sto su vas do juce tapsali,sad otkacili, sikaniranjem, represijom I satiranjem Df a,ovi sto su vas kako samo englezi znaju da slazu,dizali u visine,lagali vas da ste vi buducnost, Milo za njih proslost, kad ste istripovali da je pitanje vlasti u pg gotovo, naravno uslov,uz lukave konkretne ucjene bio je NISTA sa Df, vi ste buducnost, …e ljigavci,dupljaci,Koji kad psa neko udari pisete saopstenja, nad hajkom nevidjenom nad kolegama ,a znate nevinim ,vi ste ih olajavali, krali kao jazavci glasace,vec letjeli I pravili raspored funkcija….Ali , sad zovite ambsade USA I v.b bice, g.Becicu , ambasadorka je zauzeta javice se…a nje nema…eee…naucite ljigavci skolu sad, kako su vas unistili I opustali 3g, a cijelo vrijeme u dilu s milom, STA ste mislili, da se lose ne vraca losim? Mali ste I da ste 35% uzeli, kukavice ste,amebe ste, povjerovali ste sotonama I prodali kolege u muci dok su vas „palili…nema vise torti…nikad vise, znace polako svi ko ste, nvo,soros,lgbt, pare Dali, Iz ambasada engleski caj sipali..eee sipali su can ricinus unutra..mrcovi, svaka zloba se vraca I svako sladjenje I lesinarenje nad ranjenim..sad ENDE
Podrška za DF.
Medojević, i ko drugome jamu kopa, jbg…
Nije lako kadar biti, kadar uteći, i na strašnome mestu postojati. Obraz djon, kompleksi, teska bezkrupuloznost…
Ćaki se bijaše dovatio ladovine, a, Krivokapić, sa sunčaricama, i širokim li osmijehom, kao da pozira na obali Crnog jezera. Kako da uživa u durmitorskom jelašju.
Bečići i Abaz malo tutaju između sorošovaca, pa opet ispod grane smreke.
Nisam znao, velim, da su ovi soroševci tako metiljavi.
Onaj dilber Ivanović, opet tupo izgleda.
Još ga ova sjajka nebeska fištila odozgora uvrh tikve.
Trebalo je kakvim šmrkom počistiti stokupljevinu, ili im podeliti po krišku lubenice. Pa kad damice, mezimice Soroševke, sa obadvije piduhvate onu polutku od lubenice, i počne da curka, i kapka u dekolte…!
Tanjevina se bijaše sjatila dragi čitaoče, tobože mondijalistička, građanska svita montenegrijska. Pa vidite, koga ste glasali, kukala vam goveda.
Lijepe li ljepite odreći se i sebe i glasa, pa u manite, no glasati tu bezličnu meljavu.
Kako cuupkahu, cup, cup, Vanjica, i Uljarevićkica, a Nikolica Marković – Ćalović, žmirka li žmirka…
Elem, odozgora, kroz zelena stakla glede ih klipani Sekulović i Šundić…
Pozdrav sa terase na Crkvinama…
Lepo uživajte, pojačajte proteste, izguajte makar na pedesetoro.
Kad smo vas zvali, bili ste u rupicama, i krckali kiki riki sa vincem. Mi gutali suzavac, a vas kerovi izodili u šetnju…
Gojko, prije nekoliko dana sam te vidjela kod Milenijuma i pričala s tobom žalila ti se da neke komentare hoćeš da prihvatiš a neke nećeš i rekla daih više ne šaljem imenom nego anoniman
„…plan SAD za Crnu Goru i region nije demokatija, fer izbori, pravna država, ljudska prava i slobode, socijalna pravda, već da smo predviđeni kao tampon zona idealna za izazivanje nestabilnosti, sukoba, prihvat emigranata, šverc i tajne operacije velikih zapadnih obavještajnih službi. Latinska Amerika Evrope“
Osnova svega je u ovome!!!