Marović se nije pojavio na suđenju, ali nije odustao ni od priznanja krivice: Ročište 1. septembra

Advokat Svetozara Marovića, Zdravko Begović potvrdio je da se njegov klijent jutros nije pojavio u Višem sudu gdje je trebalo da se održi glavno ročište povodom jednom od sporazuma o priznanju krivice koji je potpisao sa Specijalnim tužilaštvom.
“Marović je bolestan. Za ispriku je dostavio medicinsku dokumentaciju iz koje se vidi da ima ozbiljnih zdravstvenih problema”, objasnio je Begović.
Naglasio je i da nedolazak Marovića ne znači da je odustao od dogovora o priznanju krivice.
“Nije postojala bilo kakva sumnja u eventualno izbjegavanje zaključenja sporazuma o priznanju krivice. On je taj sposporazum dobrovoljno prihvatio”, rekao nam je Begović.
Ročište je odloženo za 1. septembar u 11h.
Podsjećamo, Marović je priznao da je šef kriminalne grupe koja je budžet Opštine Budva oštetila za više desetina miliona eura.
TO JE SRAMNA IGRA REZIMA DA SE ODLAZE PRESUDA DO PO IZBORIMA!!!
pare mu se okrenule u zle. jer zdravlja nema. neka njegova Đorđina po gradu mjerka momćiče kao babe strankinje