Мандић: Идемо до краја да истјерамо правду, Катнић ће платити макар на међународном суду (ВИДЕО)
1 min read
Велика борба која се води између режима и ДФ-а улази у једну другу фазу, када режим Мила Ђукановића злоупотребљава све државне институције у политичкој борби против ДФ-а, казао је на данашњој конференцији за штампу лидер НСД-а и члан Предсједништва ДФ-а Андрија Мандић.
Он је напоменуо да ће Специјални државни тужилац Миливоје Катнић платити, макар на међународном суду, за оно што је учинио у конструисању фарсе „државног удара“ и прогона људи из ДФ-а. Мандић је истакао да институције које се највише злоупотребљавају су државно тужилаштво и комплентно правосуђе.
„Специјално државно тужилаштво је за потребе ДПС-а осмислило и лажни државни удар који ево мјесецима увесељава и засмијава нашу јавност, због опасне, криминалне, лакрдијашке организације која је раскринкана и прије него је кренула да направи било шта“, напоменуо је лидер НСД-а и нагласио:
„Када оставите све детаље о којима прича СДТ, све праћке, куглице и штитнике, и размислите шта се то десило 16. октобра, дођете до веома једноставног сазнања да осим директног преноса спрјечавања лажног државног удара, батинања, пребијања и мучења људи који су дошли из Србије – у Црној Гори нико није ни сузу пустио, а камоли да је дошло до некаквог државног удара. Можемо да видимо да у тим доказима које прикупља тужилаштво постоји највише доказа да су те вечери можда требали да буду ликвидирани и угрожени лидери ДФ-а.“
Он је казао да је тим трагом код основног државног тужиоца као грађанин саопштио своје ставове, везано за отворено писмо које је написао Миливоју Катнићу, те истакао да у документацији која му је стављена на увид, не постоји ни један лажни доказ који би могао бити подметнут ДФ-у, нити који би их повезивао или оптуживао за било какву везу са људима који су били у Црној Гори.
„Постало је јасно да се ради о личној лошој намјери да се нанесе штета нама из ДФ-а, мени, колеги Кнежевићу, а посебно Михаилу Чађеновићу који се и даље налази у притвору, јер би наводно могао да утиче на свједоке“, казао је Мандић, нагласивши да се у тужилаштву надају да ће, мучећи га у затвору, навести Чађеновића да потпише и каже нешто што би употпунило недостатак доказа тужилаштва.
„Ићи ћемо до краја! И нема тог суда, локалног и међународног, пред којим Катнића нећемо гонити како би он платио цијену због грешака које је починио према ДФ-у, а због намјере да нас осрамоти, понизи и представи члановима некакве криминалне огранизације,“ поручио је Мандић и додао:
„Истовремено ћемо наредних дана поднијети пријаву Тужилаштву Србије против организоване криминалне банде на чијем челу се налази Миливоје Катнић, а која се бавила недозвољеном трговином оружја на територији Србије – јер је тамо Паја Велимировић набављао оружје.
Политичка борба се наставља“, нагласио је Мандић.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Nešto sve mislim da ćeMadić prije vidjeti Gradinu Martinićku no Strazbur…Katnić se pita!
Mandiću,ljudski sine! Sa vama uvijek i do kraja. Velika podrška poštenog naroda Crne Gore.
Calasan masa duca i druzina to vam je licje i nalicje danasnje nesrwcne crne gore.
Unistili ste i partiju i ideju.Unistili ste i sansu da smijenite Djukanovica.Sad taman u zatvor da vas sve sprate,dobro bi uradili.
Ja mnim da ćeš ti Mandiću „platiti“ sve što te sleduje po Zakonu države čiji si poslanik .
Ako mislite da ćete grajom koga prepanuti , grdno se varate !
Ako si nevin , a dok se ne dokaže drugačije jesi , to dokaži na Sudu i super , ali ako si kriv , a ja mislim da jesi , odgovaraćeš po Zakonu kao u svim ostalim civilizovanim državama !
I ne samo ti nego svako ko se ogriješio o Zakon , od Marovića i Golubovića iz DPS-a do vas iz DF-a što ste htjeli da bratsku krv prolijete po Podgorici !
Ova država mora vratiti vladavinu Prava .
Ave, brate moj, svaka ti dala, pozdrav!
Ni on sam ne zna!!!
Ni ko je, ni sto je, jadi ga znali!
… Novi, na dežurstvu, biće!
Pumpa viteze crnogorski.Pumpa kukavice???
Djikoo, kako napreduju ti radovi tamo? Ima li spasa vocki cudnovatoj? Moras mi poslijen kazat, jadi me znali
Možda jedino medjunarodni sud u Čečeniji, da pokušate… Do toga vas je dovela vaša vizija umišljenih političkih genija, uglavnom metalurške struke…
KO JE OVAJ NESRETNI ĆALASA ?
BRIŠI JEDNO „I“ SA PLAKATA IZA FOTKE,PA TI MOŽDA POMOGNE, KADA BUDE „MILI ON“!
Mandicu puna podrska.
Tako i treba, da tranja od Katnića plati za sve sto je uradila nevinim ljudima… Ničija nije do zore gorela pa nece ni tvoja Milivoje!!!
Na medjunarodni mozda imamo sanse…
Za 20 dana moraju da podignu optužnicu, spremite se za tu komediju