Кривична пријава због каменовања аутобуса на Конику

Подгоричка полиција поднијела је кривичну пријаву против Д.М због сумње да је јуче каменовао градски аутобус у насељу Коник, саопштено је из Управе полиције.
Из полиције је саопштено да им је јуче пријављено да је градски аутобус, док се кретао кроз подгоричко насеље Коник, каменован.
„Том приликом дошло је до оштећења на аутобусу, те је на лицу мјеста извршен увиђај, а са догађајем је упознат тужилац у Основном државном тужилаштву у Подгорици који се изјаснио да се у радњама тада непознатог лица стичу елементи кривичног дјела уништење и оштећење туђе ствари које се гони по службеној дужности“, пише у саопштењу полиције.
Након низа предузетих активности из своје надлежности, како наводе, службеници одјељења безбједности Подгорица идентификовали су одговорно лице, односно извршиоца – Д.М. (19).
„Против Д.М. је поднијета кривична пријава због сумње да је извршио наведено кривично дјело, у редовном поступку“, саопштили су из полиције.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

