ИН4С

ИН4С портал

Ко је у ствари дискриминисан: ЛГБТ или ми? (видео)

1 min read

Манифестација сексуалне настраности, по други пут је спроведена у Црној Гори у  правој предратној атмосфери. Стотињак вољних и невољних подржавалаца, уз мали број  хомосексуалаца и других „различитости“, продефиловали су Булеваром Светог Петра Цетињског и још једном забили „прст у око“ грађанима Црне Горе чији су Главни град данас и буквално паралисали за потребе своје настране промоције.

PG gej parada - setnja

Ругајући се са појмом „традиционалног“, који је стајао и у називу поворке, али и са препознатљивим брковима, који су из предачке епике сишли на транспаренте њихових антипода и постали заштитни знак црногорских хомосексуалаца, ова скупина активиста добро плаћених за своје чињење, терорише огромну већину грађана, изругујући се свему на шта Црна Гора и те како може бити поносна.

Да је то сами први корак, који се у медијима тумачи као „право на различитост“, вјешто увијен у обланду приче о „толеранцијији“, свједочи много показатеља из земаља гдје су овакви скупови већ постали уобичајене јавне манифестације са свим скаредностима и пропратним садржајима које би сте вољели да држите даље од очију своје дјеце.

Терор ел-џи-би-ти особа се тако шири на цио свијет, а у видеу који вам преносимо погледајте како је прошао мирни хришћански вјерник у Сијетлу, који је само носио транспарент, изражавајући сопствену „различитост“ и не слажући се са друштвеном патологијом којој су овакви скупови „традиција“ и „нормалност“.

Ко зна… Можда овакве слике већ за пар година можемо гледати уживо у некој од црногорских „поворки поноса“. 

 

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

16 thoughts on “Ко је у ствари дискриминисан: ЛГБТ или ми? (видео)

  1. ПРЕДЛАЖЕМ ДА СЕ ОРГАНИЗУЈЕ ПАРАДА КОКОШАКА И ТО ПРВО СА ЦЕТИЊА ПА РЕДОМ

  2. Pitanje! I Šta ste vi gejevi postigli ovom povorkom jeli to vasa pobjeda? Pa gdje ćete crni šetati, zatvorenici imaju šetnju svaki dan, a vi ste se odlučili na jednom godišnje.

  3. Kako ste krenuli otvorićete rubriku vicevi, evo moj prilog u duhu današnjeg dana.

    Otišao Crnogorac u islamsko – fundamentalističku zemlju. Prilikom šetnje gradom uhvati za dupe neku zabradenu ženu i spopade ga policija za očuvanje moralnih i verskih vrednosti. Dovedu ga kod kalifa i on kad je čuo šta je uradio reče:
    – „Dovedite Jusufa, njega Jusuf da kara do zore!“
    Crnogorac krenu kukati, te kako ću ženi i familiji na oči, bolje me ubijte ovo – ono. Kad u tom, uvodi policija drugog tipa.
    – „Šta je taj uradio?“ – upita kalif.
    – „Krao nešto na pijaci.“ – odgovoriše ovi.
    – „Dobro Jusufe, njemu odseci ruke.“ – reče kalif.
    Stavi Jusuf njih dvojicu pod mišku i taman da krene, kad dovede trećeg.
    – „Šta je sa ovim?“ – upita kalif.
    – „Psovao alaha i pravio sranja u džamiji.“
    – „E, njemu odseci i ruke i noge.“
    Stavi Jusuf sve pod ruku i krenu, kad će Crnogorac:
    – „Jusufe, jesi jado zapamtio koga treba da jebeš?“

  4. Pušti ti Katunjane no se sjeti kad pričaju dva Kuča pedera kad se jednom, onom ponosnom sa Kosora nije xxxxxx sa komšijom sa Ubala i kaže mu:
    – A mrsko mi se penjat, a znaš dobro da nikom ne dam na se.

  5. Ovaj portal definitivno zaslužuje da postane najhomofobičniji medij bar u crnoj Gori. Toliko bljuvotina o onima koji drugačije poimaju stvarnost, nijesam vidjela nigdje drugo. Nadam se da ćete se brzo ugasiti!

  6. Hoće Piper da jebe Katunjanina, legnu oni u krevet, pripremili kondome, kad Piper navlači gas masku na glavu.
    – Pita Katunjanin: “ A nu rđo, što će ti maska? “
    – Odgovara Piper: “ Ne znaš ti jado kako guma smrdi!!! „

    1. Mogli ste nać nekog drugog da bude je.en, đe nađoste Katunjanina kod toliko drugih? A ako je već moralo da bude neko iz Katunske, što nam poturiste Pipera, grom vas spalio!?

  7. Utukoše mučenika, a da bude fascinantnije: on se jadan i ne brani, već samo drži svoj transparent kojim šalje svoju poruku. Sigurni budite da će poruka teksta biti ostvarena u bliskoj budućnosti. Oni su sada agresivni na jedan način, koji ne dozvoljava oprečni stav, a kakvi će biti kada nam se oči sviknu na ovu nakaradnost mogu samo da zamislim!!!

  8. Није ово ништа, што нас чека. Знате шта је Мујо урадио од експрес лонца?

  9. svako neka ima sklonosti svakakve, ALI DA IH REKLAMIRAMO DJECI, za moje shvatanje previše , ŠTO učinismo od CRNE GORE od kad je ,,NEOVISNA,,

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *