ИН4С

ИН4С портал

Кнежевић одговорио Вајсу: Или су му сипали нешто у дрогу или у попеке!

1 min read

Милан Кнежевић

Лидер Демократске народне партије (ДНП) и посланик у Скупштини Црне Горе, Милан Кнежевић поручио је да је господин Томас Вајц, како га је назвао „стари џубокс ДПС-а“, само још један од, како каже, „еколога на еуре“.

Он је данас забринут за спермограме фламингоса, катаракту код укљева и псоријазу код висибаба, а у својој машти тврди да Вучић и Путин стоје иза протеста у Ботуну. Не знам да ли су му нешто сипали у дрогу или у попеке, али такве изјаве може изрећи само човјек којем су се реалност и разум развели“, казао је Кнежевић.

Кнежевић је то поручио након што је Вајц у интервјуу за Телевизију Вијести, између осталог казао да Кнежевић жели да спријечи Црну Гору да уђе у Европску унију (ЕУ).

Додао је да би му, како се нашалио, „мозак господина Вајса добро дошао за одмор од 15 дана“.

„Да ми је његов мозак да одморим 15 дана, а можда би ми и коса поново порасла“, рекао је Кнежевић.

Подсјетимо, предсједавајући Парламентарног одбора за стабилизацију и придруживање Томас Вајс је јуче казао да Црна Гора неће моћи да затвори поглавље 27 (животна средина) у преговорима са ЕУ без изградње постројења за прераду отпадних вода у Подгорици, наглашавајући да би евентуална обустава тог пројекта озбиљно угрозила европски пут земље.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

4 thoughts on “Кнежевић одговорио Вајсу: Или су му сипали нешто у дрогу или у попеке!

  1. Довољно је овога човечуљка погледати нашта личи и биће вам све јасно. И сад замислите , каква је ЕУ кад им је елита оваква.

    7
    8
  2. Припадници најглупље нације у Европи, су заборавили, ко им је финансирао тамо њихову „независност“. Тада су Русија и Путин били најбољи а ЕУ је стављала окове….

    5
    6
  3. Ljevicsrski atifa teroristi koprcaju se kao gurici u blatu. Soroseva transdzenderska olos pokako ali sigurno gubi bitke, ekonomija u vajsovoj zemlji polako ali sigurno pada, AFD je na 26%, vlade se ne mogu formerat bez njih a oni vode neke druge politike, ukidanje sankcija Rusiji i povratak na ruski gas ukudanje nezavisnisti Kosova, nacionalne politike i stop migracijama. Dritko je vec promijenio plocu sad uci mansrain a miso sicilijanac pogresne evropske g…lize morace malo i on kod drugara golubovica i sefa lazovica. Najsmjesniji je mili prelevic svetov kumara sa njegovim ambasadorom satlerom, moze li dublje od dzigerica.

    11
    6

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *