ИН4С

ИН4С портал

Како је Ибрахимовић спасао Звезду драконске казне?

1 min read
Црвена звезда кажњена је од Европске фудбалске федерације играњем једне утакмице без публике, те новчано са 30.000 евра.

Фото: Marco Luzzani/Getty Image

Црвена звезда кажњена је од Европске фудбалске федерације играњем једне утакмице без публике, те новчано са 30.000 евра.

Разлог је вријеђање Златана Ибрахимовића на националној основи, због чега је црвено-бијелима претила драстичнија казна од ове донесене.

Главни „кривац“ да Звезда не буде драконски кажњена је ни мање ни више него Златан Ибрахимовић, мета напада „навијача“.

Швеђанин је врло лако могао да након утакмице поднесе приватну тужбу, међутим, није желио.

И не само то, него је саставио изјаву у којој је казао да су му два дана у Београду била сјајна, да му је клуб из Љутице Богдана указао велику част и поштовање, те да га повици са трибина нису увриједили.

Златан је све ово урадио, вјероватно, због великог пријатељства са Дејаном Станковићем и Синишом Михајловићем, а нема сумње да ће га људи у Србији након овога волети и поштовати још више, нарочито навијачи Звезде, пише Б92.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

2 thoughts on “Како је Ибрахимовић спасао Звезду драконске казне?

  1. Bilo mi je vrlo nezgodno i gadim se na vrijedjanje i nepostovanje ikoga a posebno Zlatana!!!!
    sa tribina kluba koji volim i za koga navijam!
    ALI IBRA je uvjek bio veliki i ne zamjera budalama sa tribina jedno a drugo klub mora osigurati da se to NE !!! ponovi !!!!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *