Džaba se radujete ako ste se obradovali što je LGBT tek delom uslovljena genetikom
1 min read
LGBT ilustracija
- „Genetska predispozicija“ (homoseksualci se rađaju!) bila je proteklih decenija bazična postavka za otvaranje vrata LGBT-ideologiji. Za ovim je sledilo: ako je homoseksualce stvorila priroda koja ne greši – onda su oni „jedna od varijanti normalnog“
- Postavka – ne dirajte gejeve jer su takvi od prirode – sada se zamenjuje krilaticom „usporimo medicinski razvoj dece da bi potom mogla sama da sebi izaberu pol“
- A pošto je već do sada ideja o normalnosti — i pozitivnosti – svake seksualne orijentacije već `ukucana` u svaku glavu na Zapadu, tamo postaje logično pomaganje ljudima, uključujući i decu, da otkriju i razviju (i hirurškim intervencijama) svoju „pravu prirodu“
_______________________________________________________________________
Autor: Irina ALKSNIS
Akademska istraživanja ne privlače baš često pažnju široke publike.
Izuzetak je izveštaj međunarodnog tima naučnika o vezi između čovekovog genoma i homoseksualnosti.
Objavljen je u časopisu Science, a u njemu se – na bazi izučavanja bioloških podataka 477 552 ljudi (iz SAD i Britanije) tvrdi:
- Ne postoji neki određeni i konkretni gen koji uslovljava seksualnu orijentaciju čoveka;
- U ljudskom hromozomu postoji pet segmenata čije kombinovanje se može povezati sa `istopolnim sklonostima`, a same te kombinacije se kod muškaraca i žena razlikuju;
- Čak i ovakva genetska uslovljenost objašnjava homoseksualizam u samo 8-20 odsto slučajeva. Sve ostalo opredeljuju razni faktori među kojima su i ekološki i socijalni.
Ovo nije previše iznenadilo jer mnogi misle nešto slično, samo uprošćeno.
Iznenađujuće je što su rezultati ovakvog istraživanja uopšte objavljeni, pritom – u najprestižnijem naučnom časopisu. pogotovo što je nauka poslednjih decenija masovno zloupotrebljavana za ideološke svrhe.
LGBT-tema je za to upečatljiv primer.
Progresivni globalni mejnstrim aktivno nameće zaostalom čovečanstvu da su sva `seksualna odstupanja` samo varijante normalnog.
Devedesetih godina je neprihvatanje homoseksualaca brižljivo zaglađivano. Danas je na delu neprikriveno forsiranje procesa, pa su stvari došle i do hormonalne terapije za tinejdžere. Čak i protiv volje njihovih roditelja.
„Genetska predispozicija“ (homoseksualci se rađaju!) bila je proteklih decenija bazična postavka za otvaranje vrata LGBT-ideologiji. Za ovim je sledilo: ako je homoseksualce stvorila priroda koja ne greši – onda su oni „jedna od varijanti normalnog“.
U to vreme je za svakom tvrdnjom da na seksualnu orijentaciju usitču i spoljni faktori, uključujući socijalne, sledila histerična reakcija aktivista` seks-manjina.
Na udaru su bili i oni među njima koji su bili neoprezni da izjave da je za njih opredeljivanje za osobe sbvog pola bilo „svesni izbor, a ne sudbina uslovljena genetikom“.
Radilo se o „liniji partije“ koja se branila svim sredstavima. Tako da je odstupanje od nje nekima razorilo karijere.
U tekstu objavljenom u magazinu Science sada se tvrdi ono prtiv čega se liberalni mejnstrim borio godinama. Ali, pošto je Science, u suštini, njegov sastavni deo – ne treba povodom svega imati iluzija.
Stvar je u tome što je dosadašnji ideološki pristup `prirodi seksualnih manjina` potrošio sam sebe i postao neugodan. Postao je potreban novi, što bliži realnosti.
Dosadašnja formula – što je od prirode, to je varianta normalnog –donekle je na Zapadu smanjivala napetost povodom homoseksualizma. Istovremeno je bila brana pokušajima da se gejevi `preprave` ili leče.
Tek poslednjih godina je počelo mešanje u tu sferu, ali sa potpuno suprotnim namerama.
Postavka – ne dirajte gejeve jer su takvi od prirode – sada se zamenjuje krilaticom „usporimo medicinski razvoj dece da bi potom mogla sama da sebi izaberu pol“.
Nema, međutim, ničega iznenađujućeg u tome što se ono što su LGBT-aktivisti ono što sužestoko branili počinju da guraju u zadnji plan da bi se što pre zaboravilo.
Sada je na `dnevnom redu` koncepcija o mešovitoj prirodi seksualnosti. U njoj su i socijalni faktori, uključujući prijatelje, starije drugoe, učitelje, lekare….
A pošto je već do sada ideja o normalnosti — i pozitivnosti – svake seksualne orijentacije već `ukucana` u svaku glavu na Zapadu, tamo postaje logično pomaganje ljudima, uključujući i decu, da otkriju i razviju (i hirurškim intervencijama) svoju „pravu prirodu“.
Zato objavljeno istraživanje i članak u Science naprosto Zapadu otkrivaju nove mogućnosti na odabranom putu.
Iz ovog istraživanja je jasno da treba nenormalnosti lijeciti,jer su stečene i tako zlo sprijeciti a ne podstrekavati i sokoliti.
Pederi se stvaraju a nisu stvoreni rodjenjem i genima!To je za normalan svijet i normalne države veliko naučno otkriće ali ne i za podanicke državice kakva je CG. Treba se nadati da će temelji demokratije biti izmijenjeni i da osnov iste neće biti lažna ljudska prava. Sa ovim naučnim otkrićem pederi su obezglavljeni. U svakom slučaju većina koja preferira normalan odnos muškarca i žene i ne tezi paradama sada se osjeća manje krivom zbog neprihvatanja pederskog pomodarstva.