ДПС спреман за “суштинске” промјене: Нереформисани Мило “реформише” партијски подмладак

Ђукановић са партијским друговима
Реформе у омладинским редовима Демократске партије социјалиста Црне Горе настављене су и Подгорици, јављају из те партије.
На синоћ одржаној изборној конференцији којој су присуствовала 234 делегата изабран је нови састав Општинског одбора Савјета младих ДПС Подгорице који броји 136 чланова, те именован и нови предсједник Андрија Кликовац.
Окупљенима су се обратили Михаило Анђушић, Часлав Вешовић и предсједница Савјета младих ДПС Црне Горе Соња Милатовић.
Новоизабрани предсједник Савјета младих ДПС Подгорице у свом обраћању Андрија Кликовац је казао да је друштву потребна политичка ренесанса, те да покретач исте једино може бити Савјет младих и реформисана Демократска партија социјалиста.
Осим горе поменутих, конференцији су присуствовали предсједник Мило Ђукановић, градоначелник Подгорице др Иван Вуковић, чланови Предсједништва ДПС Никола Ракочевић, Нермин Абдић и Никола Јановић, представници Предсједништва Савјета Младих ДПС Црне Горе Асмир Пућурица, Кристина Шћепановић, Марија Поповић, Алекса Бастаћ, Амина Брахић и Мустафа Пепић, и други бројни гости.

Прочитајте још:
Лицемјерни Вуковић: За здравље грађана не брине кад треба да прави предизборну промоцију
Neodoljivo podsjeća na Hitlera i njegov jungen prrd sami pad Berlina
Bal vampira! Tacno da ih neko lelekne,umrli su ali nisu jos sahranjeni, leteci cirkus Montija Pajtona.
Govna Srbomrzačka
Kad vidim, kako su Milasevi botovi, nocas vrijedni sa udaranjem minusa, na komentare, dolazim do zakljucka, da onih 200.kg. kokaina, koji nedostaje u Mojanovicima, je zavrsilo u glavnom odboru Dps. Na, zdravlje im bilo, oni ga nece zaspivat nocas, don Milas se otvorio, pa dijeli bjelo, i sakom i kapom, blago nama, ko nam je, buducnost mrcogore, sve da ih sakupis, nemaju tri dana skole.E, to nam je buducnost mrcogore, Milasevi hitler jungersi.
Oni misle kao nacisti 45 da nestaje CG sa milom…. dolazi nova era… Naviknite se i vi malo da zivite kao normalni ljudi ako znate sta je to…
Ovo me, podsjeca na onu scenu, kada Hitler hrabri, onu djecu, hitler jungerse, krajem aprila 1945. pred pad Berlina, zasto se istorija ponavlja, u svom najgorem obliku, dali ovi Milasevi sljedbenici, imaju roditelje, koji bi dali savjet ovoj zabludjeloj djeci,da naprave otklon od kriminalca, i diktatora, kakvo je ovo ludilo, Milas razmislja u fazonu, poslije mene potop, posijao je, zlu krv, medju bracom, on je zaisto, reinkarnacija Adolfa Hitlera.
Као својевремено Хитлер што је пред пад Берлина обилазио јединице хитлерјугенда и храбрио голобраде момке у одбрани пропалог пројекта Трећег Рајха тако и ЦГ варијанта великог вође пред пад Подгорице постројава и храбри омладински ешалон ДПС-а.
Бедно.
Да ли је на почетку заседања Мираш очитао оченаш?
Vjenča je dvojicu, jedan iz DPS drugi iz Sd.
..a prvo ih je krstio.
Komunizam i renesansa.
Oče li ovi mladi OKGDRPS u Spuž ili u popravni dom?
Оћете ли и даље да отимате црквену имовину??? Багро људска сви од првог до последњег,пи.