Демократе: РТЦГ не дозвољава да се у програму помињу имена Брана Мићуновића и Зорана Лазовића

Демократе
Прес центар Демократске Црне Горе доставио је РТЦГ видео материјал из посјете коалиције „Мир је наша нација“ Кочанима, како би се у складу са претходно утврђеним правилима емитовао у оквиру бесплатног преизборног блока. Међутим, од Александре Павићевић уреднице РТЦГ, упућен је мејл у којем сугерише да помињање Брана Мићуновића и Зорана Лазовића није у складу са програмским правилима за праћење изборне кампање.
Сматрамо скандалозним и крајње непрофесионалним то што РТЦГ отворено стаје у заштиту доказаних имена из свијета криминала, и покушава да одређује функционерима Коалиције кога смију, а кога не у говорима да помену и како говоре да прилагоде укусима РТЦГ уређивачке политике, казали су из Демократа
Да ли вам је господо из РТЦГ Брано Мићуновић неформални уредник? Коме то у телевизији смета да се његово име помене у негативном контексту? Ајде реците нам да знамо који је то позитиван чин или дјело и једног од три имена која не дозвољавате да се у уста узму? Да није можда позитивно дјело оно испред Клиничког центра? Да ли су то за вас примјери чојства и јунаштва? Са којим правом цензуришете наша јавна обраћања?, наводе из Демократа
Да ли је срамотно да старца од 82 године представљате као криминалца, а име криминалца Брана Мићуновића не дозвољавате ни да се помене у програму?, стоји у саопштењу Демократа
Прочитајте ЈОШ:

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Sto se obracate RTVCG ko vise njih gleda!!!
Šta koji ku.ac vi kukate!?
Vi ste bre na vlasti!
Smenite sve na RTCG!
Ne cinculirajte više, ili se trgnite i smenite sve kadrove bivšeg režima ili vas neće biti!!!
Sramota šta vam rade i šta rade C. Gori!
Де не млатите и не дописујте се више но решавајте проблем. Поштен народ плаћа тај неписмени дпс кадар на том тзв Јавном (јадном) сервису….
Mislim daje ova vlada pretjerala sa ponizavanjem gradjana Crne Gore.Dali su oni svjesni koliko vrijedja i iritira gradjane, program koji se emituje iz te Gebelsovske jazbine.Aman ljudi mjenjate uredjivacku politiku, radite nesto, jer ovo se vise ne moze trpjet.