(ВИДЕО/ФОТО) Бијело Поље поручује: Само слога светиње спасава
1 min read
Вјерници из Бијелог Поља наставили су са бескомпромисном одбраном светиња.
И поред систематске тортуре којој су изложени поједини учесници литија, као и невиђеном притиску на грађане да гласају за ДПС а тиме и подрже „подржављење“ црквене иомовине, Бјелопољци су се окупили на великом платоу на Никољцу, одакле су кренули у протестну шетњу за одбрану Светиња.
Мирном и достојанственом шетњом и јасним порукама упућеним шефу режима и његовим саучесницима показали су одлучност у намјери да, бранећи светиње, одбране и Устав и законе Црне Горе од одлазећих власти.
„Не дамо светиње“, „Црна Гора и Србија то је једна фамилија“, „Са Косова зора свиће“ – ори се Бијелим Пољем.
Прочитајте ЈОШ:
Билборд у Смедереву: Проклет био од Бога и рода, своју цркву ко изда и прода!

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


B.Polje je uvijek bilo bastion DPS-a i suverene CG. Blizi se jos jedna ubjedljiva pobjeda procrnogorskih snaga.
U ponedeljak udarna vijest RADIJATOR UKRAO RADIJATOR IZ VLADE I POBJEGAO PREKO BOŽAJA U ALBANIJU
…bodine ,kada te je mirašlija prekrstio , bogami sada mi deluješ još luđe !
BP je uvijek bio bastion srpstva posebno vraneska dolina.
bjelopoljci vi ste regionalni centar sjevera nemojte dati ovim zlotvorima da vas prevare jer su vas varali ka nas sve 30 god. i vidite na kakve smo grane spali . culi ste sinoc filozofa sveta koji je optuzio djukanovica sina blaza sestrica edina za milione ukradenih ili milijarde porodice djukanovica koji ga izda . jednu noc prije toga sjedeli su u ksaficu a sjutradan je sveto po milovom naredjenju zavrsio u zatvoru . zamislite takvu pogan da vodi drzavu . izdate li bjelopoljci izdali ste vjeru crkvu hrista . nedajte svetinje bjelopoljci doveli su vas na prosjacki stap pa oce i penzije da nam smanjuju svi na izbore ljudi dosta ga je bilo rece marovic sinoc.
Samo Slozno Bjelopoljci….
Bog Vas Blagoslovio i Djecu Vasu….
Nema Kompromisa, Nema Predaje….
NEKA BUDE BORBA NEPRESTANA….
NE DAMO SVETINJE….
ustalo je BP. je li ležalo popodne poslije ručka?