ИН4С

ИН4С портал

Асанж Си-Ен-Ен-у: Уништићу вас за 48 сати, уколико не повучете своје лажи

1 min read
Представници Викиликса обавијестили су Си-Ен-Ен да имају 48 сати да емитују једночасовно специјално признање њихових лажи или ће бити у великој невољи.

Оснивач Викиликса Џулијан Асанж, обећао је да ће потпуно уништити Си-Ен-Ен (CNN) у наредних 48 сати, осим уколико у потпуности повуку лажне наводе о њему, пренијели су данашњи медији.

Он је нагласио да ће тужити ову медијску кућу за клевету али и објавити информације које ће „их потпуно уништити“ након што је овај канал дозволио увредљиве опаске о њему да се емитују раније у јануару. Они треба и да повуку своје увредљиве изјаве, видео прилоге и чланке.

„Викиликс очигледно не планира да се заустави након угрожавања Хилари Клинтон и њеног тима сарадника. Си-Ен-Ен је само њихова прва мета, а много више њих ће сигурно услиједити,“ пише портал webtribune.rs. Портал наводи да су представници Викиликса обавијестили Си-Ен-Ен да имају 48 сати да емитују једночасовно специјално признање њихових лажи или ће бити у великој невољи.

„Ако они или било ко други мисли да Викиликс блефира или да су неспособни за то, нека питају Хилари Клинтон колико моћни могу бити Асанж и његов тим,“ наглашава webtribune.rs.

Администрација новог америчког предсједника одбија да гостује на овој телевизији након жестоких али неутемељених напада на Доналда Трампа, а сам Трамп их је у свом првом званичном обраћању медијима оптужио за ширење „лажних вијести“ не само када је у питању унутрашња политика већ и свјетска. Након одбијања Бијеле куће да се појављује на Си-Ен-Ен-у њихов рејтинг је почео да пада.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

3 thoughts on “Асанж Си-Ен-Ен-у: Уништићу вас за 48 сати, уколико не повучете своје лажи

  1. Ако они или било ко други мисли да Викиликс блефира или да су неспособни за то, нека питају Хилари Клинтон колико моћни могу бити Асанж и његов тим,“ наглашава webtribune.rs.
    interesanto ne prica nista o Montengru,ili ga niko ne pita?

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *