АМСЦГ: Опрезно због мокрих путева и одрона
1 min read
Фото: Путеви Црне Горе
У Црној Гори јутрос се саобраћа по претежно мокрим путевима и уз мјестимично смањену видљивост, казали су из Ауто-мото савеза и упозорили на могуће одроне на дионицама које пролазе кроз усјеке.
На регионалном путу Р-10 Ђурђевића Тара – Мојковац, у мјесту Соколовина, саобраћај је обустављен за сва возила због одроњавања стијене у оквиру санације критичне тачке Соколовине.
Због транспорта компоненти вјетропарка Гвозд, саобраћај на путним правцима Лука Бар-Сутоморе-Подгорица-Никшић-Јасеново Поље-Вјетропарк Гвозд ће у интервалу од 21 до седам сати бити повремо обустављан.
На магистралном путу М-2, на дионицама Рибаревине – Пода и Пода – Беране, саобраћај ће бити обустављен од девет до 13 и од 15 до 19 сати.
Саобраћај на магистралном путу М-2, на дионици Слијепач мост – Рибаревина, биће због реконструкције обустављен од десет до 13 и од 15 до 18 сати, за све категорије возила.
Због реконструкције регионалног пута Р-29 Бар – Каменички мост Круте, саобраћај ће бити обустављен од осам до 11 и од 13 до 16 сати.
Саобраћај на путу Петњица-Биоча због реконструкције је промијењен са двосмјерног на наизмјенични, а ван термина од седам до девет сати и од 12 до 14 сати, повремено ће бити и обустављан, али не дуже од сат.
На магистралном путу М-2, у Вирпазару, на дионици Вирпазар – Сотонићи, због адаптације косине возила саобраћају наизмјенично од 24 до шест сати.







