Рама: Боже сачувај Албанију од будала; Вучић истакао важност иницијативе „Отворени Балкан“

Фото: Принтскрин Инстаграм
Председник Србије Александар Вучић огласио се на инстаграму након доласка у Албанију, и истакао је важност иницијативе „Отворени Балкан“.
– „Отворени Балкан“ сматрамо изузетном иницијативом, која је направљена због људи који живе у сваком од наших градова, у сваком од наших села. Важни разговори како даље да напредујемо, да се увезујемо, да брже и јаче сарађујемо – написао је Вучић на инстаграму.
Подсећамо, вечерас су у Тирани одржани протести албанских екстремиста у режији бившег премијера Албаније Саљи Берише.
Албански екстремисти су спаљивали српске тробојке у Тирани у знак протеста због посете председника Вучића.
Након тога реаговао је и премијер Албаније Еди Рама, који је кратко поручио: „Боже сачувај Албанију од будала“.
Извор: Новости

Nik Djeljosaj je gospdin za ove kretene!A i portal ima teme?
E koje sve budale se ovdje postapaju majko bozja kojih kretena!
Svako ko se bavi trgovinom i špedicijom, i naravno vožnjom kamiona zna koliko će ovaj otvoreni Balkan da bude dobar, tako da ne razumem one koji se bune oko ove inicijative.
Onaj ko osporavaa brži protok robe, brži prolazak kamiona preko granice, umanjenje papirologije i treba da se smatra budalom.
I šta su Albanci postigli tim protestom? Ništa, jer taj otvoreni Balkan je dobar za sve ljude.
Otvoreni Balkan je brži protok naroda i robe, a to je ono što svi žele na Balkanu.
Srbija ima samo da napreduje uz pomoć ovog sporazuma i sve dok je Vučić tu biće ovakvih dobrih ideja i napretka.
Albanija i Makedonija su dve zemlje koje za sada žele da sarađuju sa Srbijom na ovaj način. A uskoro će i druge zemlje da ukapiraju da nema boljitka barem u ekonomiji ako ne poslušaju Vučića.
Ovo je jedno od Raminih njaboljih poteza, da posluša Vučića i da želi da sarađuje sa Srbijom, jer Srbija sada ipak ekonomski beleži dobre rezultate.
Albanski eksotremisti iz Albanije i sa Kosova i Metohije ima da puknu od muke jer Albanija i tamošnja vlast želi da sarađuje sa Srbijom i Vučićem. A ustvari ne krapiraju koliko to dobro donosi narodu.
Ovaj otvoreni Balkan samo je jedno od dobrih projekata koje je predsednik Vučić pordložio.
Oni koji ne žele da uđu u otvoreni Balkan treba da znaju, priključili se oni ili ne Srbija ima da napreduje, tako da mogu ili da se priključe ili da gledaju kakve ekonomske uspehe imamo.
Otvoreni Balkan je dobar sporazum koji za sada zahvata 3 države, ali kada budu ostali videli rezultate onda će i oni da se priključe.
Ako su mnogi Albanci kao Saša Beširi onda nema Albaniji spasa. Mora Albanija da sarađuje sa Vučićem ako hoće da uspe.
Otvoreni Balkan je sjajan projekat i bilo bi dobro i Crna Gora da se priključi uskoro.
Svi tu koji protestuju su Berišini plaćenici i oni nemaju kredibilitet kod naroda.
Otvoreni Balkan je odlična inicijativa koja će doneti dobro i Srbiji i ostatku zemalja u regionu.
Ti abanski ekstremisti rade za strance, to su sve plaćenici spolja i uglavnom su teroristi i kriminalci.
Otvoreni Balkan je prilika prvenstveno da Srbi i Albanci bolje sarađuju, a naravno mogu i svi ostali da se priključe.
Svi ekstremisti su budale, a posebno albanski ekstremisti.
Žena Sali Beriše se zove Slobodanka i rođena je u Plavu, tašta mu se zove Milica Bulatović , a kćerkino prezime je Crnogorac. Bože sačuvaj Albaniju od budala!
Kakve to veze ima? Nije bitno koje su nacionalnosti i vere kada ljudi poput Beriše povlače loše poteze.
Боже, спаси и сачувај Чуваре Књиге.
За остало ће се Срби побринути.