ИН4С

ИН4С портал

(ВИДЕО) Душко Кнежевић: Не мафији! Сви на изборе 19. марта!

1 min read

Душко Кнежевић

“Мило Ђукановић, тренутни предсједник Црне Горе, критикован је због ауторитарних тенденција, скандала са корупцијом, као и лошег управљања пандемијом КОВИД-19 од стране његове владе. Многи Црногорци оптужују га да подстиче културу кумовске и рођачке корупције, што је довело до општег разочарања у политички систем”, поручио је са свог Инстаграм профила предсједник Атлас групе Душко Кнежевић.

Он је подсјетио да је Ђукановић “оптужен за гушење слободе говора и медија, што даље урушава демократске институције Црне Горе”.

“Мило Ђукановић је такође оптуживан за корупцију и уплетеност у кријумчарење дроге и цигарета. Он је био мета критика због наводног “црногорског клановског система” у којем се сумња да су повезани високи политички функционери, криминалне организације и бизнисмени. Многи критичари тврде да Ђукановић има велики утицај у том систему.

Такође, Ђукановић се нашао у средишту контроверзи када су откривене информације о његовој вили на Горици у Подгорици, која се наводно налази на земљишту које припада држави. Његова влада је оптужена да је илегално издавала дозволе за градњу на том подручју, а Ђукановић је наводно користио свој утицај како би своју вилу сакрио од очију јавности”, наводи се у поруци др Кнежевића.

“Све ове оптужбе су довеле до тога да се Ђукановића перципира као једну од најконтроверзнијих политичких фигура у Црној Гори”, закључио је Кнежевић.

 

 

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *