Radević: Je li Đukanović rekao Osmani da je Kosovo bedem srpskog naroda?

Boban Radević iz Slobodne Crne Gore saopšto je da raduje jačanje dobrosusjedskih odnosa između republike Srbije i Crne Gore, a samim tim i odlazak Mila Đukanovića u južnu srpsku pokrajinu, Kosovo i Metohiju.
„Odnosi zvanične Crne Gore i privremenih institucija na Kosovu su uvijek počivali na temeljima dobrog razumijevanja, naročito kada je u pitanju trgovina narkoticima i cigaretama, ali i temelju mržnje prema svemu srpskom“, naveo je Radević u saopštenju.
U nastavku je postavio pitanje: da li je gospodin Đukanović u sladostrasnim razgovorima sa Vjosom Osmani citirao samog sebe sa početka karijere kada je revolucionarno poručio da je Kosovo bedem srpskog naroda koji ne može pasti dok je nas i pokoljenja naših potomaka?
„Sve u svemu, jedno je jasno – Isti se pronalaze“, naveo je Radević.
Radeviću , nije Milo pošao u nikakvu južnu pokrajinu , veću suverenu državu Kosovo.
Koga briga šta Đukanović i Osmani divane? Nije se rađalo takvih državnika u istoriji, ne smije se propustiti o čemu pričaju. Odmah u udžbenike da se uvrsti taj istorijski razgovor.