(ВИДЕО) Кадиров: Званични Кијев, зар вас није срамота да шаљете средовјечне људе у рат са обученим специјалцима?
1 min read
Лидер Чеченије Рамзан Кадиров објавио је на свом Телеграм каналу видео заробљених добровољаца Украјине, који, како он каже, не знају правилно ни да рукују оружјем.
„Погледај ове јадне људе. Званични Кијев, питам те, јесу ли ово твоји борци? Зар вас није срамота да шаљете ове средовјечне људе у рат са обученим специјалцима? Зашто би нас било срамота да хватамо ове борце који не умију да правилно држе оружје у својим рукама“, пита Кадиров.
Он је додао, да се према затвореницима односе као према људима.
„Не ругамо им се, не гладују, не понижавамо их. А ово много говори, барем да је Украјини потребна денацификација. Схватите да без обзира на подршку Сједињених Држава или Запада, ма каквом опремом и оружјем да вам дају, ви немате обучене борце способне да нам се одупру“, нагласио је.
Прекине ову ствар, јер ми имамо само један циљ, каже Кадиров.
„И шта год да кажете, шта год да напишете на друштвеним мрежама и пошаљете, ми ћемо по сваку цијену испунити наређење које нам је указао Врховни командант“, закључио је Кадиров.
„Главно оружје украјинске војске“: Кијевске вештице за Васкрс спремају буђење мртваца
Zelenski je bez milosti prema Ukrainskom narodu.
Pristao bi da ih sve poubijaju samo da on ispuni zelje Amerima.
Da je pravde SAMO ONI PREKO 35godina u rat slati…PRVO POLITICARI …pa tek onda radnik i seljak…..eeee da je tako NIKAD RATA BILO NEBI…….Nema vise cara Laze a ni Murata ako ce mo pošteno
EVO GA LJUDI! 240 zapadnih kretena naučnika i oficira, 300 obezbjedjenje. TU SU IDU NA AZOVSTAL, IDU SVI!!!!!
AKHMAT SILA !
Pa mladi su im pobegli na zapad !.
Dobra socijala u VB, Njemackoj, Francuskoj, Danskoj itd. !.
Ima Zelenski još dovoljno starog, topovskog mesa za borbu prozapadne vrijednosti i anglosaksonske kolonijaliste, ima !.
Kolonijalistima potrebna mlada radna snaga a ne penzioneri koji koštaju, treba ih se riješiti !.