Монако умало протраћио убедљиву предност против Уникса
1 min read
Фото: РТС
У заосталом мечу 20. кола Евролиге кошаркаши Монака савладали су као домаћини екипу Уникса са 79:76, иако су имали предност од 15 поена.
Екипа Саше Обрадовића сада је на скору 13-13, што их држи у борби за одлазак у плеј-оф. Током читавог меча Монако је имао предност, која је постепено расла и, почетком последње деонице, износила је и 15 поена.
Међутим, тада Уникс прави серију од 17:4 и потпуно се враћа у меч. У последњем минуту, односно 24 секунде пре краја, Уникс после тројке Меја стиже до изједначења.
Мајк Џејмс тројком на другој страни враћа предност Монаку, а последњи шут на мечу, за изједначење, промашио је Хезоња.
Мајк Џејмс је постигао 25 поена и био је најефикаснији на мечу. Марио Хезоња био је ефикаснији од саиграча у тиму Уникса са 20 поена.
Извор: РТС


Придружите нам се на Вајберу и Телеграму: