Звезда лако са Казахстанцима! 2:0 за пролаз даље

Фудбалери Црвене Звезде побједили су вечерас казахстански Иртиш са 2:0 ( 1:0 ), и тако, послије ремија у првој утакмици, обезбједили пролаз у наредну рунду квалификација за Лигу Европе.

”Црвено-бели” су показали да су далеко бољи ривал од Иртиша, а побједу су обезбједили Доналд и Срнић са по једним поготком у оба полувремена. Доналдов гол у 10.минуту, из слободног ударца, био је права мајсторија, у стилу Просинечког или Михајловића, из звездине шампионске епохе. Срнићев погодк у 76. минуту, резултат је веома лијепе акције цијелог тима.

Навијаче најтрофејнијег српског фудбалског тима посебно радује игра Београђана, и доминација коју су показали над ауцајдером, што, рецимо, није био случај у претходном двомечу са Малтежанима.

Као што је познато, од прије неки дан, наредни противник Црвене Звезде, ”на корак” од Лиге Европе, биће прашка Спарта. Тај дуел почиње утакмицом у Београду, сљедећег четвртка.