Мостар: Дрон са заставом тзв. Херцег-Босне на утакмици између Зрињског и Сарајева

Дерби утакмица 12. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине између Зрињског и Сарајева била је прекинута, пошто се изнад стадиона у Мостару појавио дрон са заставом такозване Херцег-Босне, преноси Танјуг.
Mostar, Hrvati

Мостар, илустрација

Судија је прекинуо меч, док застава није скинута са дрона, а гости су на крају славили победу резултатом 3:1.

Ово се догодило током првог полувремена утакмице. Беспилотна летелица се неколико минута задржала изнад стадиона што је изазвало аплауз домаће публике, јавила је регионална тв Н1, позивајући се на локалне медије.