ИН4С портал

Јокановић за 34′ од 0:2 до 7:2!

1 min read

Славиша Јокановић

Енглески Вотфорд, који са клупе предводи Славиша Јокановић, савладао је у суботу екипу Блекпула 7:2 у Чемпионшипу.Sport Fudbal Jelen Super Liga Srbije Vojvodina Partizan Beograd Srbija Belgrade Serbia Novi Sad

Јокановићев тим је до велике победе стигао након што је губио 2:0 на полувремену, на свом Викариџ роуду!

Вотфорд је седам голова дао у распону од само 34 минута, серију је у 47. минуту отворио, а у 81. затворио Игало, који је постигао укупно четири гола.

Стрелци су били још Динеј, Видра и Ангела, док су Орланди и Дејвис били стрелци за госте. Српски фудбалер Вујадин Савић је са клупе гледао рапсодију свог Вотфорда у другом полувремену.

Вотфорд се трећом победом у последња четири кола вратио у игру за плеј-оф, има 47 бодова на шестом месту, само четири мање од лидера Борнмута, а три више од Вулверхемптона, који је први „испод“ црте.

Блекпул је закуцан на дно табеле са само 17 бодова из 27 кола.