А на крају, увијек побиједи Србија!

Ватерполо репрезентација Србије, послије невјероватног преокрета, успјела је да побједи репрезентацију Црне Горе,  и тако прође у финале ЕП у ватерполу, које се игра у Мађарској.

vaterpolo

Није све почело добро за изабранике Дејана Савића. Црна Гора је боље отворила меч и скоро до пред крај последње четвртине одржавала предност. Водили су Црногорци и 4 гола разлике, прво 7:3 у другој, и 8:4 у трећој четвртини. Међутим управо у трећој четвртини, успјели су ,,делфини“ на консолидују редове.

Прво је замијена голмана допринјела бољој одбрани, а онда је коначно тимском игром кренула да се топи предност Црне Горе. У завршници, буквално, у посљедња два минута головима Ћука и Никића, ,,делфини“ добијају утакмицу и пролаз у финале гдје их чека репрезентација Мађарске.

12 thoughts on “А на крају, увијек побиједи Србија!

1. Srpska A selekcija u vaterpolu savladala svoje kolege iz B tima , formiranje C tima se ocekuje cim Ujedinjene Nacije priznaju Republiku Srpsku.

2. Честитам ватерполо репрезентацији Србије&Боке, која је након велике борбе, тријумфовала над одличном ватерполо репрезентацијом montenegra!

3. I naravno SRBIJA bravo svaka cas i to na kraju kad im je najteze nek oni malo nocas ne spavaju posto ja od njinih zastava i sirena ne spavam 25 godina